w
googluj

Site Launcher for Chrome 6.0.0


Site Launcher for Chrome (Speed Dial) – rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które pozwala stworzyć dodatkowe okno z zakładkami, by łatwiej zarządzać ulubionymi stronami internetowymi. Dodatkowo umożliwia uruchamianie ich przy pomocy skrótów klawiaturowych, co w przyszłości może przełożyć się na dużo szybszą obsługę interesujących nas witryn. Ponieważ listę zakładek w tym przypadku wyświetlamy po kliknięciu ikony programu obok paska adresu, możemy tym samym zyskać nieco większe pole pracy w Internecie (wyłączając całkowicie standardowy pasek zakładek, który zwolni nieco przestrzeni w górnej części ekranu). Zwiększymy tym samym nieco prywatność, jeśli udostępnimy komputer innej osobie, by skorzystała z Internetu – w pierwszym kontakcie nasze zakładki nie będą widoczne.

Dodawanie nowych pozycji do listy zakładek w programie jest proste, choć przy pomocy standardowego sposobu nieco bardziej czasochłonne, niż w przypadku rozwiązania standardowego w przeglądarce. Należy w tym celu wejść do ustawień i stworzyć nową listę skrótów. Można przy tym zmienić jej wygląd (w darmowej wersji dostępnych jest tylko część motywów) oraz skontrolować dodatkowe opcje. Całe okno ustawień jest czytelne i wygląda miło dla oka – przyjemnie się po nim porusza, przez co edycja elementów nie będzie wyzwaniem na przyszłość.

Alternatywną metodą jest dodanie do zakładek hiperłącza bezpośrednio z menu kontekstowego w przeglądarce (odpowiednia opcja jest instalowana wraz z rozszerzeniem). Wówczas cały proces jest dużo szybszy i bardziej intuicyjny. Uruchamianie zapisanych zakładek przebiega z kolei całkowicie standardowo – wystarczy kliknąć ikonę, by wyświetlić panel, a następnie wybrać myszą interesującą nas witrynę, która zostanie uruchomiona w kracie.

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się również bliźniaczy, nieco bardziej funkcjonalny Site Launcher dla przeglądarki Mozilla Firefox.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Site Launcher for ChromeSite Launcher for Chrome 6.0.0
Wersja stabilna
13.37 MB | 2020-03-21

Ilość pobrań: 74 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Site Launcher for Chrome