w
googluj

Tabby Cat 2.0.1


Tabby Cat to rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, którego zadaniem jest umilić wygląd każdej nowo otwartej karty animowaną postacią kota i ma ono cel wyłącznie rozrywkowy. Każde zwierze ma inny kolor i prezentowane jest na innym tle, a dodatkowo otrzymuje unikalne imię składające się z dwóch członów (w języku angielskim). Dodatek może więc okazać się interesujący szczególnie dla młodszych osób, które ucieszą ładne obrazki lub nieco starszych, uczących się na przykład nietypowych słów w obcym języku i chcącym inspirować się nowymi zestawieniami słów.

Program jest praktycznie bezobsługowy. Wystarczy instalacja i w razie potrzeby potwierdzenie przeglądarce, że zmieniliśmy wygląd nowej karty, a potem można już tylko używać Internetu. Rozszerzenie w żaden sposób nie wpływa na szybkość otwierania nowych kart i ogólną wydajność przeglądarki. Chrome pozostaje równie szybki zarówno bez dodatku, jak i z działającym rozszerzeniem ze zwierzakami. Każdy kot, który pokazywany jest na ekranie porusza się nieco, ale nie ma to związku z kierunkiem ruchu kursora myszy lub przyciskaniem guzików klawiatury. Zwierzęciu można natomiast dodać „gadżety” – na starcie dostępna jest tylko różdżka i trudno powiedzieć, czy jest ich więcej, jak je zdobyć oraz jaki jest ich cel (wybór gadżetu odbywa się w lewym dolnym rogu ekranu).

Każdego wyświetlanego kota można również uwiecznić. W tym celu skorzystać należy z przycisku zrzutu ekranu, który widoczny jest w prawym górnym rogu. Zdjęcie zostanie automatycznie przesłane na serwery producenta, a użytkownik będzie miał możliwość skopiowania linku bezpośredniego, by podzielić się grafiką z innymi.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Tabby CatTabby Cat 2.0.1
Wersja stabilna
1.54 MB | 2021-08-23

Ilość pobrań: 70 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (2)
Tabby Cat
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 15:44
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Działa, chociaż czasami modyfikacje w wyglądzie kociaków są niezbyt duże.
Tabby Cat 0.995
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 15:37
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ktoś miał rzeczywiście poczucie humoru.
Tabby Cat 0.995