w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 498
Wszystkich postów: 944989
Wszystkich tematów: 141887

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni

Email This for Chrome 2.6.5


Email This – dodatek do przeglądarki Google Chrome, który pozwala wysyłać na wskazany adres e-mail artykuły do późniejszego przeczytania. Stanowi tym samym alternatywę dla tworzenia zakładek, ręcznego kopiowania tekstu do notatnika lub wydruku treści bezpośrednio z Sieci. Powstał, aby umożliwić wygodne czytanie interesujących artykułów, które odnajdujemy w Internecie, ale w danym momencie nie mamy na to czasu. Wysyłając treść artykułu na wskazany adres mailowy, program uprzednio automatycznie pozbawia go reklam i innych treści, które mogłyby zakłócić doznania podczas czytania: przesyłany jest wyłącznie tekst i załączone do niego zdjęcia.

Obsługa rozszerzenia jest przy tym bardzo wygodna. Wystarczy w standardowy sposób przeglądać zasoby Sieci, aby w momencie znalezienia ciekawego artykułu, skorzystać z ikony „Email This” zlokalizowanej jak zawsze, tuż obok paska adresu w przeglądarce. W podobny sposób przesyłać można również linki, choć tym razem odpowiednia opcja znajduje się w menu kontekstowym. Wystarczy więc kliknąć na wybranym hiperłączu prawym przyciskiem myszy, a z wyświetlonej listy opcji wybrać właśnie Email This. Ciekawostką jest także możliwość obsługi skrótem klawiszowym. Ten domyślny to Ctrl+Shift+U i w chwili tworzenia niniejszego opisu, w programie nie ma możliwości jego zmiany.

Dodajmy na koniec, że sam adres e-mail, na który wysyłane będą wszystkie zapisywane treści podawany jest już na starcie, ale w tym przypadku istnieje możliwość jego zmiany w trakcie działania programu, zatem jeśli zdecydujemy się zmienić skrzynkę mailową, nie będzie kłopotu z konfiguracją tego dodatku.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Email This for ChromeEmail This for Chrome 2.6.5
Wersja stabilna
0.5 MB | 2021-08-30

Ilość pobrań: 112 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Email This for Chrome