w
googluj

Pushline 0.7.251 Beta


Pushline – rozszerzenie do Google Chrome, które pozwala na synchronizację i wyświetlanie w przeglądarce powiadomień ze smartfona lub tabletu działających pod kontrolą systemu Android. Dodatkowo możliwe jest obsługiwanie podstawowych funkcji telefonu, takich jak wysyłanie SMSów, wybieranie numeru do połączenia, czy skorzystanie z funkcji „odnajdź telefon”, która włączy dzwonek w urządzeniu, by łatwiej je odnaleźć. Całość działa sprawnie i bardzo szybko – od momentu otrzymania powiadomienia na smartfonie do chwili jego powielenia na ekranie komputera, mija zazwyczaj około dwóch sekund.

Co również ważne, program nie jest kierowany do zaawansowanych użytkowników – wręcz przeciwnie, cały proces konfiguracji jest maksymalnie uproszczony i od użytkownika wymaga minimum zaangażowania. Wystarczy bowiem zainstalować aplikację w przeglądarce i urządzeniu z Androidem, a następnie z tego mobilnego zainicjować parowanie. Wyświetlony zostanie kod, którego przepisanie w okienko w przeglądarce umożliwi synchronizację dwóch urządzeń i poprawne działanie. Od tej chwili można już w zasadzie więcej nie zaglądać do ustawień, bowiem domyślnie wszystkie opcje są rozsądnie zestawione, można jednak w razie konieczności wyedytować niektóre z nich, by maksymalnie dostosować działanie do własnych potrzeb.

Interfejs rozszerzenia w przeglądarce jest miły dla oka, kolejne powiadomienia wyświetlane są w formie listy, która bardzo przypomina tę, którą znajdziemy w samym Androidzie, jednak nie jest jego wierną kopią. Warto natomiast zauważyć, że wyświetlane są wszystkie powiadomienia samego telefonu – nie ma więc znaczenia jak wiele nietypowych aplikacji używamy, które generują powiadomienia – bez problemu zostaną one przeniesione do dodatku w przeglądarce. To samo dotyczy niestandardowych aplikacji, np. programów firm trzecich do obsługi wiadomości SMS.

Wymagania!
Nierozłącznym elementem programu, niezbędnym do poprawnego działania, jest mobilna odmiana aplikacji dostępna na platformę Android.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
PushlinePushline 0.7.251 Beta
Wersja rozwojowa
0.31 MB | 2016-06-06

Ilość pobrań: 55 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Pushline