w
googluj

Handle 1.20


Handle to dodatek do przeglądarki Google Chrome, który łączy w sobie widok aplikacji do zarządzania listami ToDo („do zrobienia”), kalendarzem oraz pocztą e-mail. Ponieważ program jest ściśle związany z przeglądarką, najbardziej funkcjonalny okaże się dla użytkowników Gmaila (wówczas aplikacja zyskuje dużo bardziej funkcjonalny interfejs, dzięki integracji bezpośrednio z widokiem skrzynki e-mail na stronie Gmaila). Nie oznacza to jednak, że osoby korzystające z innych skrzynek nie powinny być zainteresowane – one również mogą wykorzystać atuty aplikacji, jednak odbywa się to w nieco mniej funkcjonalny sposób, w mniejszym, wyskakującym okienku.

Mając na uwadze, iż docelową grupą odbiorców są przede wszystkim osoby posługujące się kontem Google (i, co za tym idzie, pocztą Gmail), warto zwrócić uwagę, iż jej funkcje w zasadzie jedynie rozszerzają dostępne już opcje powiązane z Kalendarzem Google’a. Dzięki Handle stworzymy nowe wydarzenia, notatki i inne elementy dużo wygodniej, łatwiej dodając odpowiednie powiadomienia. Bardzo dużym atutem jest pełna synchronizacja wszystkich wpisów pomiędzy wszystkimi urządzeniami (w tym przypadku komputerem i sprzętem mobilnym Apple).

W chwili tworzenia niniejszego opisu, producent sugeruje, iż wkrótce pojawią się również mobilne odmiany programu stworzone dla innych platform (w pierwszej kolejności zapewne będzie brany pod uwagę system Android lub Windows Phone) oraz wprowadzona zostanie pełna współpraca z innymi kontami e-mail, w tym Exchange.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę iOS (także Apple Watch).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
HandleHandle 1.20
Wersja stabilna
0.08 MB | 2015-12-05

Ilość pobrań: 40 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Handle