w
googluj

Search in a Giphy 1.5


Search in a Giphy to proste rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które pozwala wyjątkowo łatwo i szybko przeszukiwać zasoby serwisu Giphy - bazy krótkich animacji GIF, które często umieszczane są w postach w serwisach społecznościowych, czy też w treści maili lub postów na forach. Zainstalowanie dodatku do przeglądarki, pozwoli użytkownikowi na niemal natychmiastowe połączenie z serwisem w niewielkim okienku, bez konieczności ręcznego wpisywania adresu strony i przełączania się pomiędzy kartami.

Dalsza obsługa również jest wyjątkowo prosta. Po kliknięciu na ikonę programu na pasku dodatków przeglądarki, wyświetlone zostaje niewielkie okienko z animacjami GIF, które stale ruszają się, dając nam do dyspozycji szybki podgląd. Wystarczy wybrać jedną z nich lub skorzystać z wyszukiwarki w dolnej części okienka. Wtedy w podglądzie automatycznie przeładują się miniatury, prezentując odpowiednie animacje, które odpowiadają naszemu zapytaniu. Można także skorzystać z menu, gdzie dostępne są kategorie wszystkich animacji z serwisu. Wybór dowolnej z nich poskutkuje zawężeniem listy tylko do tych pozycji, które spełniają kryteria kategorii. Aby wykorzystać znalezioną animację GIF, wystarczy przeciągnąć ją myszką w odpowiednie miejsce (na przykład do treści maila czy też kolejnej karty, by uzyskać bezpośrednio link).

Jest to niewątpliwie bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli nam jeszcze szybciej odpowiadać animacjami podczas toczonych rozmów na czacie czy też forach. Na koniec warto dodać, iż na liście obsługiwanych aplikacji znajdziemy Gmaila, Facebooka, Twittera, serwis Slack oraz Hipchat.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Search in a GiphySearch in a Giphy 1.5
Wersja stabilna
0.62 MB | 2017-07-09

Ilość pobrań: 68 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Search in a Giphy