w
googluj

Thumbnail Zoom Plus 4.2


Thumbnail Zoom Plus to rozszerzenie do przeglądarki Firefox, które pozwala na powiększanie zdjęć z witryn internetowych przy pomocy jednego kliknięcia. Wystarczy przytrzymać przycisk Ctrl na klawiaturze, a następnie najechać kursorem myszy na wybrane zdjęcie, które natychmiastowo zostanie powiększone i wyświetlone do momentu zwolnienia klawisza na klawiaturze. Rozszerzenie wspiera przede wszystkim takie witryny, jak Facebook, Wikipedia, Twitter, Flickr, Amazon, Bing, Blogger, MySpace, Twitter i wiele innych, a teoretycznie powinno poprawnie działać na dowolnej stronie internetowej, która wyświetla zdjęcia (w praktyce, w czasie naszych testów, niestety nie zawsze witryny spoza listy stworzonej przez producenta rozszerzenia, były poprawnie obsługiwane).

Sama obsługa jest jednak bardzo prosta. Po instalacji aplikacja natychmiastowo gotowa jest do pracy. Aktywowanie podglądu ogranicza się do wspomnianej wcześniej kombinacji Ctrl-kursor myszy. Z poziomu standardowych ustawień rozszerzeń przeglądarki, dostępne są nieliczne opcje konfiguracyjne. Przy ich pomocy możemy przede wszystkim zmienić przezroczystość podglądu fotografii, ale również aktywować funkcję pobierania zdjęć (inną kombinacją klawiszową) oraz włączyć tryb uproszczony, w którym fotografie powiększane są wyłącznie po najechaniu na nie kursora myszki (nie jest już konieczne uprzednie wciśnięcie klawisza Ctrl).

Opisywany dodatek pozwala w sporym stopniu ułatwić przeglądanie treści zamieszczanych przede wszystkim na serwisach społecznościowych. Często, aby przyjrzeć się jakiemuś zdjęciu, zmuszeni jesteśmy otwierać podstronę, która go dotyczy, co nie będzie konieczne, w przypadku zastosowania Thumbnail Zoom Plus. Zdecydowanie warto przetestować to rozszerzenie i samodzielnie ocenić jego przydatność w praktyce.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Thumbnail Zoom PlusThumbnail Zoom Plus 4.2
Wersja stabilna
0.2 MB | 2017-07-09

Ilość pobrań: 190 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Thumbnail Zoom Plus