w
googluj

Classic Toolbar Buttons 1.6.0


Classic Toolbar Buttons to rozszerzenie do przeglądarki Mozilla Firefox, które pozwala przywrócić w programie „klasyczny” wygląd przycisków nawigacyjnych i innych elementów na górnym pasku. To ciekawa propozycja dla wszystkich osób, które przywykły do dawnego wyglądu przeglądarki i wolą z niego korzystać, nie pozbawiając się w tym przypadku możliwości instalowania najnowszych aktualizacji samego Firefoxa. Co ważne, program jest gotowy do pracy zaraz po instalacji, jednak jeśli będziemy zainteresowani wniesieniem do niego własnych ustawień, naszym oczom ukaże się cała masa bardzo szczegółowych opcji.

Ustawienia pozwalają w najdrobniejszych detalach sprecyzować nasze wymagania co do wyglądu. Ustawieniom podlegają praktycznie wszystkie elementy, takie jak położenie przycisków, zastosowanie odpowiednich wyglądów tylko dla niektórych z nich czy ręczny wybór przerw pomiędzy kolejnymi guzikami. Dzięki tak licznym możliwościom będziemy w stanie nie tylko upodobnić Firefoxa do wyglądu znanego sprzed kilku edycji, ale w praktyce stworzyć własny, niepowtarzalny temat, który dokładnie sprosta tylko naszym wymaganiom.

Warto dodać, iż podczas edytowania poszczególnych elementów wyglądu, użytkownik wskazuje na rozwijanej liście do jakiej wersji Firefoxa chciałby upodobnić dany fragment interfejsu. Odpada więc konieczność samodzielnego analizowania wyglądu poprzednich edycji programu, dzięki czemu łatwiej skupić się na wymaganiach dotyczących interfejsu. Warto dodać, iż podobnie jak w przypadku większości dodatków do przeglądarek, również Classic Toolbar Buttons można dezaktywować (bez konieczności usuwania dodatku), automatycznie przywracając tym samym wygląd przeglądarki odpowiedni dla jej faktycznej wersji.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Classic Toolbar ButtonsClassic Toolbar Buttons 1.6.0
Wersja stabilna
0.53 MB | 2017-12-10

Ilość pobrań: 218 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Classic Toolbar Buttons