w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 234
Wszystkich postów: 904575
Wszystkich tematów: 127605

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6880 dni
pl

Glary Disk Cleaner 5.0.1.253


Glary Disk Cleaner to program pozwalający wyszukać i usunąć z systemu zbędne pliki systemowe oraz aplikacji. Należą do nich między innymi dane tymczasowe instalatorów, prywatne dane przeglądarek, zbędne wpisy rejestru i tym podobne. Program wykorzystuje sprawne algorytmy wyszukiwawcze, dzięki czemu listę wyników zawierającą pliki możliwe do usunięcia otrzymujemy już po kilku-kilkunastu sekundach od rozpoczęcia analizy. Równie sprawnie przebiega właściwy proces ich kasowania.

Program pozwala wyszukiwać pliki według domyślnego schematu lub przeszukując wybrane przez użytkownika lokalizacja na dysku. Zaznaczenie własnych opcji może wpłynąć na szybkość działania aplikacji, warto więc mieć to na względzie przy komponowaniu listy ścieżek. Lewa część interfejsu pozwala zaznaczyć odpowiednie programy, których zbędne pliki mają zostać wyszukane. Podczas przeprowadzania analizy, główna część okna w programie zapełniana jest na bieżąco nazwami plików wraz z ich rozmiarami, a w na górze tworzony jest sumaryczny raport. Za przyciśnięciem jednego przycisku użytkownik ma możliwość wyczyszczenia dysku ze znalezionych plików-śmieci.

Dodatkiem w aplikacji jest wbudowana lista wyjątków, którą można edytować, by maksymalnie dopasować wyniki wyszukiwania przez program do naszych potrzeb. Przydatna może się okazać także funkcja wyświetlenia historii działania aplikacji, która informuje o ilości usuniętych danych przy wybranym czyszczeniu dysku. Program można z powodzeniem polecić każdemu, komu zależy przede wszystkim na efektywnym oczyszczaniu komputera ze zbędnych plików.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu, należy skorzystać z menu Help, następnie Languages i z listy wybrać Polish. Po restarcie aplikacji, zmiany zostaną zachowane.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (17 głosów)

Strefa Download programu
Glary Disk CleanerGlary Disk Cleaner 5.0.1.253
Wersja stabilna
9.8 MB | 2021-11-29

Ilość pobrań: 2276 | W tym miesiącu: 22 | W poprzednim miesiącu: 16

Komentarze (0)
Glary Disk Cleaner