w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 482
Wszystkich postów: 944651
Wszystkich tematów: 141750

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni
pl

Copy Handler 1.44


Copy Handler to menadżer operacji kopiowania i przenoszenia, które wykonujemy w eksploratorze systemu Windows. Pozwala śledzić wiele szczegółów takich operacji oraz zarządzać nimi na więcej sposobów, niż dostępne jest to w systemie (dostępne jest na przykład pauzowanie procesu przesyłanych plików). Co więcej, jak sugeruje producent, dzięki wykorzystaniu innych niż systemowe algorytmów, wszystkie operacje kopiowania czy przenoszenia plików wykonywane właśnie za pomocą opisywanej aplikacji są szybsze, niż analogiczne działania, które wykorzystują jedynie narzędzia systemowe.

Co najważniejsze, aby korzystać z zalet programu nie trzeba zmieniać swoich przyzwyczajeń obsługi komputera. Od momentu instalacji, o ile program włączony jest w tle (a może to robić automatycznie przy logowaniu się do systemu), wszystkie pliki które przenosimy pomiędzy folderami standardowymi metodami (a więc poprzez skróty klawiaturowe, czy z wykorzystaniem myszy), „przechodzą” przez mechanizmy Copy Handler, by mogły zostać obsłużone szybciej, a przy okazji dać użytkownikowi więcej narzędzi kontroli procesów.

O ile w swoich założeniach funkcja pauzowania kopiowania jest świetna, o tyle w praktyce jej zastosowanie warto ograniczyć jedynie do folderów, nie zaś dużych, pojedynczych plików (na przykład filmów w wysokiej rozdzielczości). W takim sytuacjach przenoszenie pliku nie zawsze kontynuowane jest od danego miejsca; czasem plik kopiowany jest ponownie, co nie jest korzystnym zjawiskiem. Mimo tego drobiazgu, program zdecydowanie wart jest polecenia, jeśli zależy nam na zwiększeniu wydajności przenoszenia plików w eksploratorze oraz możliwości kontrolowania parametrów przesyłu na dużo wyższym stopniu, niż pozwala na to menadżer systemowy.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu, należy z menu kontekstowego programu na pasku zadań wybrać „Options...” , a następnie w wierszu „Language” wybrać z listy „Polski” i zatwierdzić przyciskiem „Apply”.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Copy HandlerCopy Handler 1.44
Wersja stabilna
7.37 MB | 2016-11-18
przejdź
Copy Handler Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 219 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Copy Handler