w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 136
Wszystkich postów: 904515
Wszystkich tematów: 127588

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6752 dni
pl

FileSeek 6.6


FileSeek to rozbudowana wyszukiwarka plików z licznymi ustawieniami. Pozwala przeszukiwać dokumenty na dyskach komputera z uwzględnieniem wielu filtrów (dotyczących na przykład dat lub ścieżki), dzięki czemu wyniki mogą być dość mocno zawężone, a przez to jak najbardziej zbliżone do naszych oczekiwań. Program znajduje nie tylko pliki widoczne dla użytkownika: domyślnie ukryte w eksploratorze dane systemu, na przykład w formie plików-logów, również są tutaj brane pod uwagę i uwzględniane podczas wyszukiwania. Zaletą programu jest także dobre tłumaczenie na język polski, co ułatwia obsługę i poruszanie się po rozbudowanych ustawieniach.

Aby skorzystać z programu wystarczy wskazać lokalizację przeszukiwania dysku i podać słowo kluczowe. Można natomiast skorzystać z dodatkowych parametrów, dzięki którym nie tylko przyśpieszymy czas pracy programu, ale także skrócimy listę wyników, zawężając ich listę tylko do tych, które nas interesują. Wśród możliwych do wprowadzenia obostrzeń, dostępne jest między innymi: wykluczanie konkretnej ścieżki w wybranym katalogu, wskazanie konkretnych dat, w których plik został stworzony, ostatnio odczytany lub modyfikowany oraz ustawienie zakresu ilości zajmowanego miejsca. Manipulować można również samym zapytaniem, decydując na przykład o tym, czy wielkości liter w podanym haśle ma być uwzględniania, czy ignorowana.

Warte uwagi są ustawienia programu, w których znajdziemy co najmniej kilkanaście kolejnych preferencji związanych z modułem wyszukiwania, ale też zachowaniem całej aplikacji. Choć większość z nich jest domyślnie aktywna (a więc nie ogranicza naszych możliwości w wyszukiwarce), dobrze będzie się w nie zagłębić i dzięki temu dostosować działanie programu do indywidualnych potrzeb.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania. W każdej chwili z poziomu ustawień, możemy dezaktywować testową wersję edycji Pro i korzystać z darmowej licencji dla użytkowników domowych (wówczas program traci niektóre funkcje, związane głównie z eksportem danych oraz zapisem i synchronizacją pomiędzy komputerami).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
FileSeekFileSeek 6.6
Wersja stabilna
7.59 MB | 2021-06-17

Ilość pobrań: 61 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
FileSeek