w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 185
Wszystkich postów: 905180
Wszystkich tematów: 127816

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7243 dni

Pismo File Mount Audit Package Build 192


Pismo File Mount Audit Package to program składający się z zestawu mniejszych narzędzi, które pozwalają na stworzenie w systemie wirtualnych folderów bezpośrednio z archiwum ZIP, ISO, Compact ISO, CFS, czy też katalogów prywatnych. Umożliwi to dostęp do wybranych przez nas plików i folderów, dzięki opcji „montowania” napędów na bieżąco. Program umożliwia przy tym łatwy odczyt danych z archiwów ZIP, płyt CD/DVD oraz plików Compact File Set i prywatnych katalogów.

Obsługa odbywa się z poziomu kilku niezależnych aplikacji. Uruchamiamy je osobnymi ikonkami, które znajdują się w folderze, gdzie zainstalowany został program. Znajdziemy tu narzędzie dedykowane obsłudze płyt, archiwów oraz innych plików. W każdym z nich, podczas tworzenia wirtualnych folderów, mamy dostęp do określenia dodatkowych cech, takich jak szyfrowanie czy stosowany poziom kompresji. Najwięcej opcji dostępnych jest dla kreatora samowypakowujących się archiwów, gdzie możliwe jest również określenie ikonki tworzonej paczki. Tak odseparowane aplikacje z jednej strony nie pozwalają użytkownikowi na pomyłkę podczas obsługi, jednak z drugiej – nieco utrudniają poruszanie się pomiędzy nimi.

Jeśli podczas korzystania z programu napotkamy na jakąś przeszkodę, warto zainteresować się oficjalnym forum użytkowników, które dostępne jest bezpośrednio na stronie internetowej producenta. W chwili tworzenia niniejszego opisu nie jest ono jeszcze co prawda bardzo rozbudowane, ale jest na bieżąco odwiedzane przez użytkowników programu, którzy z pewnością chętnie podzielą się doświadczeniem z początkującymi osobami.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Pismo File Mount Audit PackagePismo File Mount Audit Package Build 192
Wersja stabilna
3.85 MB | 2018-12-09

Ilość pobrań: 118 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Pismo File Mount Audit Package