w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 180
Wszystkich postów: 905180
Wszystkich tematów: 127816

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7243 dni

NTFS Permissions Tools 1.3.0.129


NTFS Permissions Tools to program do zarządzania uprawnieniami (atrybutami) partycji, folderów oraz poszczególnych plików na dyskach sformatowanych w systemie plików NTFS. Jest ciekawą alternatywą dla wykonywania tych samych czynności w narzędziach systemowych, które, w stosunku do opisywanego programu, są mniej wygodne w obsłudze. Aplikacja pozwoli w kilku krokach zmienić odpowiednie atrybuty plików, zmieniając ich dostępność dla różnych użytkowników komputera. Zwiększy to bezpieczeństwo danych, które będą podlegać od tego momentu ustalonym przez nas zasadom (w zakresie użytkowników, którzy mogą je edytować, bądź usuwać).

Po uruchomieniu aplikacji, w jej głównym oknie wyświetlana jest lista wszystkich partycji w systemie. Można się po nich swobodnie poruszać, analogicznie do sposobu obsługi systemowego eksploratora - wystarczy dwukrotne kliknięcie na wybranym elemencie, aby zagłębić się w strukturę katalogu. Zmiana atrybutów plików odbywa się z poziomu ikonek na pasku narzędzi w górnej części interfejsu. Wystarczy wybrać interesującą nas opcję i zaznaczyć jej szczegółowe ustawienia. W przypadku chęci zmiany właściciela danego pliku (lub wszystkich plików w obrębie wybranego katalogu), konieczne będzie skorzystanie z opcji „Advanced”, gdzie będziemy mogli wskazać szczegółowe atrybuty dla wybranych elementów.

Warto zwrócić uwagę na niepozorną ikonę w lewym, dolnym rogu programu, która pozwoli nam zyskać dostęp do dodatkowych opcji, takich jak przywracanie stanu uprawnień, czy też automatyczne sprawdzanie aktualności wersji programu.

Uwaga!
• Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.
• W pobieranej paczce znajdują się dwie aplikacje: odpowiednia dla systemów 32-bitowych (x86) oraz 64-bitowych (x64).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
NTFS Permissions ToolsNTFS Permissions Tools 1.3.0.129
Wersja stabilna
0.64 MB | 2015-06-07

Ilość pobrań: 900 | W tym miesiącu: 35 | W poprzednim miesiącu: 28

Komentarze (0)
NTFS Permissions Tools