w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 169
Wszystkich postów: 905180
Wszystkich tematów: 127816

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7243 dni

1-4a Rename 1.56


1-4a Rename to niepozorny, bardzo rozbudowany program do grupowej edycji nazw niemal dowolnych typów plików. Podczas modyfikowania będziemy mogli wziąć pod uwagę większość parametrów dokumentów, zdjęć czy muzyki oraz ich metadane. Aplikacja oferuje dwa interfejsy – podstawowy i zaawansowany, które różnią się liczbą dostępnych dla użytkownika opcji, a tym samym pozwalają łatwiej zapanować nad możliwościami. Okaże się szczególnie przydatne osobom bez większego doświadczenia, bowiem tryb zaawansowany rozszerza liczbę wyświetlanych naraz opcji do tego stopnia, że może okazać się w pierwszej chwili przytłaczający.

Sama obsługa programu jest już jednak typowa i dość wygodna. Zaraz po uruchomieniu aplikacji widać, iż producent nie położył dużego nacisku na wygląd interfejsu, który wydaje się praktyczny, jednak szczególnie atrakcyjny wizualnie nie jest, co jak na dzisiejsze standardy (przyzwyczajenie do kolorowych elementów najnowszych systemów operacyjnych), jest pewną wadą. Składa się on jednak z kilku głównych modułów, co pozwala na przyszłość łatwiej zorganizować sobie pracę; w lewej części znajdziemy niewielki eksplorator plików, poniżej którego znajduje się miejsce na dodatkowe opcje (ich lista się rozszerza w zależności od trybu pracy), a na środku – główny obszar roboczy, standardowo wyświetlający listę plików wybranej lokalizacji. Zmiany nazw plików dokonujemy korzystając ze wspominanych wcześniej opcji oraz dodatkowych ustawień powyżej listy plików.

Wszystkie zmiany wprowadzane są początkowo w trybie podglądu, dzięki czemu nie ma obaw o przypadkową zmianę nazw plików bez ich poprzedniego zatwierdzenia. Modyfikacje można również w każdej chwili cofnąć. Warto zwrócić uwagę, iż pomiędzy trybem podstawowym i zaawansowanym przełączamy się przyciskiem „F2” na klawiaturze.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
1-4a Rename1-4a Rename 1.56
Wersja stabilna
0.32 MB | 2015-07-22

Ilość pobrań: 87 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
1-4a Rename