w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 375
Wszystkich postów: 928372
Wszystkich tematów: 135906

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

Active@ Disk Editor 23.0.1.0


Active@ Disk Editor – zaawansowany program do przeglądania i edytowania danych na dyskach twardych, partycjach i w konkretnych plikach w formie surowej (szesnastkowej; HEX). Jest narzędziem, które przyda się w szczególności bardziej doświadczonym użytkownikom, na przykład serwisantom świadomym sposobu funkcjonowania dysków i plików, a tym samym odpowiedzialnie postępującym w wykorzystaniu możliwości, jakie kryje aplikacja. A kryje ich sporo – począwszy od operacji związanych z MTF, wyszukiwaniem konkretnych sekwencji, na schematycznym uzupełnianiu danymi wybranych sekcji na dysku kończąc.

Pomimo zaawansowanym możliwościom, sama obsługa została już przemyślana w taki sposób, by być możliwie wygodna dla każdego użytkownika, a nie tylko doświadczonego informatyka. Wszystkie elementy interfejsu są logicznie rozmieszczone, a dodatkowym ułatwieniem są wyświetlane z prawej strony podpowiedzi związane z funkcjonowaniem wybranej w danej chwili opcji. Wygodnym rozwiązaniem jest pracowanie na kartach, z których każda kolejna może dotyczyć zupełnie innej funkcji, a tym samym znacznie przyśpieszać do nich zamienny dostęp. Program bardzo szybko przełącza się pomiędzy wybranymi zakładkami, sprawnie przeładowując widok obszaru roboczego.

Istotną cechą programu jest obsługa zarówno dysków magnetycznych (HDD), jak i półprzewodnikowych (SSD) – niektóre propozycje konkurencyjne stawiają na tym polu pewne ograniczenia. W opisywanej aplikacji warte uwagi są preferencje, które ograniczono tylko do opcji związanych z wyglądem interfejsu. Dostępne są ustawienia kolorystyki, wyglądu ikon paska narzędzi oraz kilka szczegółów wyświetlania danych z dysków.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Active@ Disk EditorActive@ Disk Editor 23.0.1.0
Wersja stabilna
23.39 MB | 2023-02-03

Ilość pobrań: 308 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Active@ Disk Editor