w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 627
Wszystkich postów: 946573
Wszystkich tematów: 141386

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

VX Search 16.2.14


VX Search to wyszukiwarka plików, która bazuje na stosowaniu wielu filtrów wyszukiwania: nazw, typów plików, kategorii, rozmiaru, lokalizacji, wzorów binarnych, tagach Exif, zawartości tekstowej, wyrażeniach regularnych i innych. Dzięki temu stanowi tak bogaty zestaw narzędzi, że trudno będzie przy jego pomocy znaleźć takie dokumenty, których wygodnie nim nie wyszukamy. Co więcej ta złożona funkcjonalność idzie w tym przypadku w parze z dobrą wydajnością, zatem również szybkość otrzymywania wyników powinna zaspokajać potrzeby większości użytkowników.

Przy pierwszym uruchomieniu programu można odnieść wrażenie, iż jego interfejs jest skomplikowany, jednak w praktyce składa się z kilku przydatnych okienek. Znajdują się tu profile, lokalizacje wyszukiwania, szczegóły oraz główny obszar roboczy (podzielony na dwie części: listę wyszukanych plików oraz ich podział ze względu na wybraną kategorię). Rozmiary wszystkich tych sekcji można ręcznie edytować, dzięki czemu dostosujemy wygląd do naszych wymagań, np. zwiększając rozmiary okienka z wynikami, które najbardziej nas interesują. Aby utworzyć nowe wyszukiwanie wystarczy wprowadzić interesującą nas regułę (np. jedynie fragment nazwy pliku), a następnie rozpocząć proces. Automatyka przejrzy wszystkie ustawione lokalizacje wyszukiwania, na bieżąco prezentując kolejno znajdowane wyniki na ekranie.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest grupowanie plików ze względu na kategorie (np. typ), co pozwala przedstawić – w formie procentowego udziału – liczbę plików danego typu w wybranym katalogu. Umożliwi to uzyskanie danych, dzięki którym będziemy w stanie stwierdzić, że np.: „W przeszukiwanym folderze 60% plików z fragmentem nazwy „IMG” to zdjęcia w formacie JPG”. Równie przydatne w aplikacji jest tworzenie wykresów, które pozwalają wizualnie przedstawić ten sam podział ze względu na wspomnianą kategorię.

Wymagania!
Dla Windowsa 2000 przeznaczona jest tylko wersja 32-bitowa.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (12 głosów)

Strefa Download programu
VX SearchVX Search 16.2.14
Wersja stabilna 32-bitowa
9.22 MB | 2024-07-02
VX Search 16.2.14
Wersja stabilna 64-bitowa
11 MB | 2024-07-02

Ilość pobrań: 438 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (1)
VX Search
avatararrow
Garu | 2016.03.17 09:34
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
A nie jest to 30 dniowy trial? Producent jasno określa zasady uzutkowania
http://www.vxsearch.com/
Softpedia też piszę, że to program freeware, ale instalatory są te same, od producenta...
VX Search 8.4.12