w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 366
Wszystkich postów: 928389
Wszystkich tematów: 135913

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

Weed Killer 1.0.7.1


Weed Killer – program pozwalający automatycznie usuwać z komputera stare pliki i foldery, bazując przy tym na wyrażeniach regularnych, wielopoziomowej rekursji oraz iterowaniu konfiguracji pomiędzy różnymi serwerami. Z uwagi na specyfikę działania, jest to propozycja kierowana raczej do zaawansowanych użytkowników, którzy wiedzą, jakie chcą osiągnąć efekty. Początkujące osoby nie znajdą tu niestety wielu udogodnień, które ułatwiłyby im pracę – interfejs jest prosty, a wszystkie opcje w aplikacji opisane w taki sposób, że w pierwszej chwili są zrozumiałe głównie dla użytkowników, którzy wcześniej mieli styczność z podobnymi programami.

Konfiguracja działania sprowadza się głównie do uzupełnienia tabeli, w które zaznaczamy, jakie elementy mają zostać uwzględnione podczas stosowania wyrażeń regularnych. Można między innymi wskazać na foldery o zerowej długości, wprowadzić szablon tekstu, który zostanie zastosowany do nazewnictwa, czy też ustalić ograniczenie wieku, dzięki któremu katalogu starsze, niż zadany wiek, zostaną automatycznie usunięte, ponieważ aplikacja uzna je za nieprzydatne dla użytkownika.

Wygodnym rozwiązaniem jest możliwość tworzenia kilku konfiguracji za jednym razem. Można je później nazwać, aby w przyszłości łatwiej zlokalizować odpowiedni element na liście. Możliwość zapisywania jest wygodna, ponieważ aplikacja oferuje wiele ustawień i niepraktycznie byłoby je za każdym razem wpisywać ręcznie. Ciekawostką ułatwiającą pracę jest możliwość półautomatycznego ustawiania okien z interfejsie na różne sposoby, na przykład kaskadowo lub wypełniając całą powierzchnię okna aplikacji.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Weed Killer



Weed Killer 1.0.7.1
Wersja stabilna
0.46 MB | 2016-10-06

Ilość pobrań: 94 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Weed Killer