w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 355
Wszystkich postów: 962466
Wszystkich tematów: 166770

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni

Change Timestamp 0.32


Change Timestamp – prosty program do modyfikowania informacji o dacie i czasie ostatniego dostępu, utworzenia oraz modyfikacji dowolnego pliku. Aplikacja pozwala wybrać własną datę i godzinę, którą następnie zastosuje do dowolnego wskazanego pliku. Choć producent nie podaje oficjalnej informacji o wspieranych rozszerzeniach, podczas naszych testów aplikacja poradziła sobie między innymi z PDF-em, plikami pakietu Microsoft Office i nie tylko, co pozwala sądzić, iż w praktyce zadziała po prostu w większości, o ile nie wszystkich najpopularniejszych przypadkach.

Z obsługą poradzi sobie przy tym każdy użytkownik komputera. Aplikacja nie wymaga zaawansowanej konfiguracji. Po uruchomieniu wystarczy tylko wskazać docelową datę i godzinę, na jaką ma zostać zmieniona informacja w pliku. Możliwe jest również wybranie opcji dodatkowych: zmienić można samą godzinę, samą datę oraz obydwa elementy jednocześnie. Jeśli jesteśmy zainteresowani zmianą daty utworzenia, modyfikacji i ostatniego dostępu, ale osobno, konieczne będzie kilkukrotne skorzystanie z programu – za jednym razem możliwe jest wyłącznie ustawienie wybranych parametrów na tę samą datę i godzinę.

Kiedy ustawienia zostaną już zakończone, ostatnim etapem jest wskazanie pliku, który ma zostać zmodyfikowany. W tym celu konieczne będzie przeciągnięcie jego ikony na wyznaczone pole w interfejsie opisywanej aplikacji. Po upuszczeniu pliku, proces modyfikacji dat rozpoczyna się automatycznie.

Niestety w programie zabrakło informacji o postępie działań, a o tym czy modyfikowanie zostało już zakończone dowiedzieć się można jedynie obserwując pole wyboru godziny: po zakończeniu prac stanie się z powrotem aktywne. Cały proces trwa zaskakująco długo: nawet w przypadku mniejszych plików może to być kilka sekund (wydawać by się mogło, że wykonywane operacje nie są aż tak skomplikowane). Mimo to, aplikacja godna jest polecenia ze względu na bardzo prostą obsługę przystępną dla każdego.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Change TimestampChange Timestamp 0.32
Wersja stabilna
0.12 MB | 2017-04-30

Ilość pobrań: 111 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Change Timestamp