w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 429
Wszystkich postów: 927678
Wszystkich tematów: 135675

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni

SurfFind 1.76


SurfFind to stosunkowo zaawansowana wyszukiwarka tekstów (wybranych wyrażeń czy słów) w plikach tekstowych. Swoje działanie opiera na stosowaniu kilku filtrów. Mamy możliwość wskazania folderu poszukiwań, rozszerzeń plików, które mają być brane pod uwagę, słów, które muszą się znaleźć w wyszukiwanym pliku, ale również takich, które się w nim znaleźć nie mogą. Dostępne są również dodatki pod postacią zagłębiania się w strukturę wskazanego katalogu do podfolderów, czy też zwracanie (bądź nie) uwagi na wprowadzoną wielkość liter w słowach.

Interfejs aplikacji jest raczej prosty w formie i nie powinien być wyzwaniem z punktu widzenia obsługi. Wszystkie przyciski i opcje zostały umiejscowione w górnej jego części; niektóre działają na zasadzie przełączników (dana opcja jest włączona, jeśli przycisk jest wciśnięty i na odwrót) – to wygodne rozwiązanie, które przede wszystkim oszczędza czas użytkownika: by zmienić potrzebną opcję wystarczy szybkie kliknięcie na górnym pasku, bez konieczności zagłębiania się w menu czy ustawienia. Szybkość działania programu to jeden z jego atutów. Pliki przeglądane są szybko, nawet jeżeli w wybranym folderze jest ich sporo.

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w czytelnej tabeli. Każde wystąpienie szukanego słowa wyświetlane jest w osobnym wierszu (z zaznaczeniem miejsca występowania, do którego można się odnieść w podglądzie obok). Kolejne wyszukiwania realizować można na kartach, dzięki czemu będziemy mieli stały dostęp do tych poprzednich. Z uwagi na specyfikę aplikacji, wydawać się może ona przydatna w szczególności programistom oraz innym osobom, które potrzebują podczas pracy wyszukiwania specyficznych wyrażeń w dokumentach tekstowych.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SurfFindSurfFind 1.76
Wersja stabilna
0.2 MB | 2015-09-07

Ilość pobrań: 121 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SurfFind