w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 241
Wszystkich postów: 904465
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6677 dni

Advanced BAT to EXE Converter 4.23


Advanced BAT to EXE Converter to jak sama nazwa wskazuje program do jednostronnej konwersji pomiędzy formatami BAT i EXE. Aplikacja wyróżnia się z pośród innych narzędzi tego typu szeregiem ciekawych funkcji, ułatwiających nie tylko tworzenie plików wykonywalnych, ale również pisanie własnych skryptów. Program posiada wbudowaną listę najczęściej używanych komend. Każda z pozycji jest opatrzona stosownym komentarzem, umożliwiając przy tym na bezproblemowe wstawienie prawidłowo sformatowanego kodu do tworzonego pliku BAT. Edytor pozwala na cofnięcie ostatnio wykonywanej operacji, udostępnia ponadto skalowanie rozmiaru czcionki i podświetlanie składni.

Kolejną częścią składową aplikacji jest graficzny kreator wyświetlanych w konsoli informacji. Dzięki niemu niezwykle proste staje się tworzenie wymyślnych ASCII Art, animacji czy nawet generowanie poziomów w grach. Wystarczy wybrać rodzaj figury, którą chcemy wyświetlać oraz określić jej kolor oraz pozycję na ekranie. Moduł pozwala również zapis do pliku, przeklejenie kodu bezpośrednio do edytora i wczytywanie projektów udostępnionych przez innych użytkowników. Warto wspomnieć w tym momencie o udostępnionej przez producenta bazie przykładowych skryptów, składającej się z kilku poglądowych pozycji.

Advanced BAT to EXE Converter pozwala ponadto na określenie docelowego systemu operacyjnego (Windows lub DOS 6.0), wczytanie ikony z pliku ICO, dołączenie do pliku wykonywalnego informacji o prawach autorskich, zabezpieczenie dostępu hasłem czy dodanie wybranych zasobów z dysku twardego.

Aplikacja jest darmowa pod warunkiem użytkowania skonwertowanych plików na jednym komputerze. W przypadku publikowania swoich narzędzi w Internecie lub instalacji ich na wielu stanowiskach, niezbędne jest wykupienie komercyjnej licencji. Program działa bezproblemowo na wszystkich systemach z rodziny Windows, posiada angielską wersję interfejsu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.6 (449 głosów)

Strefa Download programu
Advanced BAT to EXE ConverterAdvanced BAT to EXE Converter 4.23
Wersja stabilna
0.8 MB | 2021-02-26

Ilość pobrań: 11095 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (4)
Advanced BAT to EXE Converter
avatararrow
~dm | 2017.05.30 19:04
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
To nie wersja freeware, tylko trial.
Advanced BAT to EXE Converter 4.08
avatararrow
~XoraX | 2015.06.07 19:45
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
nie działa :(
Advanced BAT to EXE Converter 2.94
avatararrow
~pj | 2013.09.08 09:15
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
nie do konca "darmowy"
Advanced BAT to EXE Converter 2.75
avatararrow
~Ryś | 2011.07.08 15:25
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Darmowy, to mi się podoba :)