w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 240
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6646 dni
pl

Glarysoft Quick Search 5.35.1.132


Quick Search – darmowa wyszukiwarka plików. Z pomocą tego narzędzia pliki oraz foldery na dysku twardym odnajdziemy szybciej i efektywniej, niż za pomocą systemowej wyszukiwarki Windows.

Wyszukiwarka programu wyświetla rezultaty w czasie rzeczywistym. Znaczy to, że już po wpisaniu pierwszych liter, czy też słów kluczowych, ujrzymy rezultaty poszukiwań. Oczywiście efekty szukania będą tym dokładniejsze, im więcej liter wpiszemy w okno wyszukiwarki.

Wyszukiwarka Quick Search jest niezwykle poręczna. Oprócz tradycyjnego, pełnego okna, program potrafi pracować w postaci niewielkiego paska w prawym dolnym rogu ekranu – wystarczy wpisać tam litery bądź słowa kluczowe, by błyskawiczne odnaleźć, to czego szukamy. Obok znalezionych pozycji, na liście znajdziemy także informacje dotyczące rozmiaru wyszukanych elementów i daty ich ostatniej modyfikacji. Ścieżka, pod którą wskazuje się dany plik lub folder, zostanie wyświetlona po zaznaczeniu odpowiedniej pozycji na liście.

Użytkownik ma możliwość tworzenia własnych kategorii, według których będą wyszukiwane pliki. Oprócz skrótów i folderów, domyślnie w programie są 4 kategorie: dokumenty, obrazy, wideo i muzyka. Każda z nich obejmuje inne formaty plików, według których Quick Search dokonuje poszukiwań. Pozwala to zawęzić obszary poszukiwania, dzięki czemu jest ono szybsze i bardziej skuteczne.

Quick Search jest lepszy od systemowej wyszukiwarki pod wieloma względami. Przede wszystkim jest szybszy i stabilniejszy. Zapewnia także dużo niższe zużycie zasobów systemowych podczas poszukiwań. Do korzystania z programu z pewnością zachęca także przyjemny dla oka interfejs.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Glarysoft Quick SearchGlarysoft Quick Search 5.35.1.132
Wersja stabilna
8.49 MB | 2020-10-12

Ilość pobrań: 586 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Glarysoft Quick Search
avatararrow
~Lejek | 2011.09.11 23:43
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Glarysoft jest ok, więc warto przetestować.