w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 561
Wszystkich postów: 938245
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

BlitzBlank 1.0.0.32


BlitzBlank to niewielkie narzędzie do usuwania zbędnych danych z dysku twardego. Przyda się w szczególności w przypadku przywracania systemu operacyjnego do sprawności po wcześniejszej infekcji. Program wymusza ponowne uruchomienie komputera, modyfikując pliki będące standardowo w użyciu. Wyróżnia się przy tym intuicyjnym interfejsem i stabilnym funkcjonowaniem.

Zaraz po włączeniu aplikacji (nie wymaga ona instalacji - składa się tylko z jednego pliku wykonywalnego), w głównym oknie widoczna jest pusta lista operacji. Należy ją oczywiście uzupełnić. Do wyboru jest kilka typów danych (plik, katalog, wartości i klucze rejestru, sterowniki) oraz akcji (skopiowanie, usunięcie, przeniesienie, dezaktywacja). Opcjonalnie można również pozwolić programowi na wykonanie kopii zapasowych lub wypełnienie plików losowymi ciągami znaków. Po zakończeniu konfiguracji wystarczy nacisnąć na przycisk "Execute Now" - program zajmie się resztą podczas ponownego startu systemu. Dla bardziej doświadczonych odbiorców producent przygotował możliwość korzystania z dedykowanego języka skryptowego. Pozwala on przy odrobinie dodatkowej wiedzy znacznie przyspieszyć proces konfiguracji aplikacji. Za pośrednictwem dodatkowej opcji pobrać można również gotowe skrypty - wystarczy wpisać adres URL.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware i kompatybilna z najnowszymi systemami z rodziny Windows. Interfejs w angielskiej wersji językowej.

Uwaga!
Program z racji swojego działania jest przeznaczony tylko dla zaawansowanych użytkowników komputera. Nieprawidłowe użytkowanie może doprowadzić do uszkodzenia systemu operacyjnego.

Do poprawnego uruchomienia BlitzBlank niezbędne jest posiadanie praw administratora.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
BlitzBlankBlitzBlank 1.0.0.32
Wersja stabilna
1.09 MB | 2011-11-16

Ilość pobrań: 654 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
BlitzBlank