w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 561
Wszystkich postów: 938245
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Remount 1.3.2


Remount to niewielki program do zmiany liter napędów zamontowanych w komputerze. Przyda się przede wszystkim w przypadku korzystania ze statycznie zdefiniowanych struktur danych, wymagających umieszczenia plików w narzuconej z góry lokalizacji. Program pozwala na zaoszczędzenie czasu związanego z przechodzeniem przez poszczególne ekrany Panelu Sterowania. Aplikacja posiada interfejs działający za pośrednictwem linii poleceń - standardowe wywołanie jest bardzo proste - należy po prostu podać napęd wejściowy i wyjściowy.

Dodatkowo dostępne są parametry pozwalające na pracę na aktualnie używanych napędach (-s, -f). Pierwszy powinien być używany w przypadku zamiany dwóch punktów montowania, drugi natomiast wymusza wykonywanie operacji.

Narzędzie jest dostępne bezpłatnie - może być używane w zastosowaniach niekomercyjnych i komercyjnych. Nie wymaga przy tym instalacji - wystarczy po prostu rozpakować archiwum ZIP. W paczce znajdują się wydania dla systemów 32-bitowych oraz 64-bitowych oraz krótki plik pomocy, wyjaśniający w jaki sposób używać poszczególnych poleceń.

Aplikacja do poprawnego działania wymaga przydzielonych praw administratora. Jeśli nie są aktywne, należy je nadać naciskając prawym przyciskiem myszy na ikonę aplikacji i wybierając z menu "Uruchom jako administrator".

Uwaga!
Z racji swojego funkcjonowania, program nie jest zalecany dla początkujących użytkowników komputera. Nieświadome wywołanie niektórych funkcji może być przyczyną utraty stabilności systemu operacyjnego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
RemountRemount 1.3.2
Wersja stabilna
0.01 MB |2011-11-25

Ilość pobrań: 223 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Remount