w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 249
Wszystkich postów: 912654
Wszystkich tematów: 131229

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7611 dni
pl

CheckDrive 2023 5.00


CheckDrive to niewielkie narzędzie użytkowe, służące do ochrony dysku twardego. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja udostępnia silnik skanujący partycje w poszukiwaniu błędów wynikających z awarii komputera, nieprawidłowego wyłączenia sprzętu i innych nietypowych zdarzeń. W przypadku znalezienia nieprawidłowości, zostaniemy o tym poinformowani stosownym komunikatem. Usterki można oczywiście naprawić. Użytkownik ma również możliwość szybkiego znalezienia dodatkowych informacji w Internecie, zignorowania błędów lub zapoznania się z pełnym logiem.

Narzędzie oferuje przyjazny, nieskomplikowany interfejs. Po zakończeniu skanowania, odbiorca uzyskuje dostęp do standardowego wykresu przedstawiającego rozmieszczenie danych na dysku - na jego podstawie można określić poziom fragmentacji. Istotną cechą programu jest wyświetlanie podstawowych informacji urządzeniach magazynujących dane. Użytkownik może w czytelnym raporcie znaleźć:
- nazwę, pojemność i kod seryjny dysku,
- rozmiar, system plików i nazwę partycji,
- wskaźnik określający bieżący poziom eksploatacji dysku,
- dane S.M.A.R.T.

Aplikacja posiada również moduł strażnika. Program w tym trybie działa w tle, rezydując w zasobniku systemowym. W przypadku znalezienia błędów, obok zegara wyświetlone zostanie niewielkie okno, przedstawiające naturę usterki i możliwy sposób jej naprawienia. Narzędzie nie obciąża w znaczący sposób zasobów sprzętowych i jest w zasadzie niezauważalne.

Uwaga!
Podczas pierwszego uruchomienia należy dokonać bezpłatnej rejestracji. Wystarczy podać adres poczty elektronicznej oraz podstawowe dane osobowe (imię, nazwisko). Po chwili kod seryjny powinien pojawić się w odpowiednim polu. W ciągu kilku minut zostanie wysłany również na wskazany e-mail.

Ograniczenia!
Jedynym ograniczeniem w bezpłatnej wersji jest wyświetlanie przypomnienia o możliwości dotacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (24 głosów)

Strefa Download programu
CheckDriveCheckDrive 2023 5.00
Wersja stabilna
7.29 MB | 2022-09-15

Ilość pobrań: 2500 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
CheckDrive
avatararrow
~felix | 2017.01.02 18:24
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nic nie warty jeszcze jeden program szpiegujący !
CheckDrive 2017 1.13