w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 211
Wszystkich postów: 922464
Wszystkich tematów: 133802

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7703 dni
pl

Wise Folder Hider 5.03.233


Wise Folder Hider to niewielkie narzędzie do ukrywania danych. Aplikacja przyda się do ochrony prywatnych informacji przed nieuprawionym dostępem oraz porządkowania zawartości dysku (w prosty sposób zmienimy widoczność rzadko używanych pozycji). Program pozwala na ukrywanie plików, katalogów i urządzeń podłączonych za pośrednictwem interfejsu USB. W ten sposób oznaczone dane nie są dostępne z poziomu menadżerów plików, linii poleceń i kontrolek systemowych.

Obsługa programu jest bardzo prosta - nie sprawi problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom komputera. Na początku należy ustawić hasło dostępu. Odpowiedni formularz wyświetli się po pierwszym uruchomieniu aplikacji. Po zatwierdzeniu wyboru, uzyskujemy dostęp do głównej funkcji narzędzia, a mianowicie ukrywania danych. Możemy to zrobić na kilka sposobów. Najprostszym rozwiązaniem jest przeciągnięcie pliku/katalogu na główne okno aplikacji bądź wybranie opcji "Hide Folder/File With Wise Folder Hider" z menu kontekstowego Eksploratora Windows. Możemy również skorzystać ze standardowego okna dialogowego. Co ciekawe, program oferuje ochronę na dwóch poziomach. Pierwsze hasło zabezpiecza dostęp do panelu administracyjnego, drugie pozwala na odblokowanie wcześniej ukrytych danych.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie (licencja freeware). Na oficjalnej stronie projektu znajduje się przystępnie napisana dokumentacja.

Uwaga!
Narzędzie zapewni nam tylko podstawową ochronę, przydatną w zastosowaniach domowych. W sytuacjach wymagających bardziej wyrafinowanych zabezpieczeń, polecamy inne, bardziej zaawansowane narzędzia - na przykład TrueCrypt.

Spolszczenie!
Spolszczenie interfejsu nie jest ustawiane automatycznie - należy jest zastosować ręcznie. Aby to zrobić, naciskamy ikonę w lewym górnym rogu okna, a następnie z menu wybieramy Languages -> Polish.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (30 głosów)

Strefa Download programu
Wise Folder HiderWise Folder Hider 5.03.233
Wersja stabilna
6.52 MB | 2023-12-06
przejdź
Wise Folder Hider Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 3808 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (3)
Wise Folder Hider
avatararrow
~ja | 2017.03.27 21:36
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Mój antywirus wykrył to jako rootkit ale po odkryciu folderów już jest w porządku więc nie ma problemu. Program działa dobrze i jest prosty w obsłudze.
Wise Folder Hider 4.13.149
avatararrow
~samsky | 2015.09.07 11:46
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wybieram ikonę Languages następnie Polish restartuję komputer i nadal mam Angielski !? Co jest nie tak ?
Wise Folder Hider 3.22.99
| Komentarz został wyminusowany | wyświetl