w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 256
Wszystkich postów: 904274
Wszystkich tematów: 127496

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6509 dni

Hide Folder Ext 1.5.1


Hide Folder Ext to unikalne narzędzie użytkowe, pozwalające na ukrywanie folderów znajdujących się na zewnętrznych nośnikach (karty pamięci, dyski zewnętrzne Flash/HDD, klucze USB). Aplikacja umożliwia tym samym zabezpieczenie prywatnych informacji za pomocą sprytnej, nienaruszającej struktury danych metody. Dostęp do chronionych plików jest możliwy po podaniu hasła. Co niezwykle istotne, dane będą niewidoczne dla postronnych osób także po podłączeniu nośnika do innego stanowiska roboczego.

Narzędzie posiada uproszczony do minimum i przyjazny interfejs, zbudowany w postaci kreatora - dzięki temu program przypadnie do gustu także początkującym użytkownikom komputera. Zabezpieczanie danych składa się z kilku następujących po sobie kroków. Na początku pracy z programem wybieramy nośnik, którego ustawienia chcemy zmienić. Aplikacja obsługuje woluminy lokalne i zewnętrzne sformatowane za pomocą FAT, FAT32 lub NTFS. Następnie, w zależności od sytuacji zostaniemy poproszeni o:
• wpisanie hasła w celu odbezpieczenia/zabezpieczenia katalogu,
• stworzenie bezpiecznego folderu.

Program wyposażony został w wygodny menedżer plików, za pomocą którego możemy zarządzać zawartością nośnika i dysku twardego. Hide Folder Ext mimo posiadania instalatora, działa w trybie Portable - wystarczy skopiować plik wykonywalny na dowolny nośnik. Do programu została dołączona kompletna instrukcja obsługi, którą wyświetlimy po naciśnięciu klawisza F1 na klawiaturze.

Uwaga!
Aplikacja mimo prostoty obsługi, jest przeznaczona dla doświadczonych użytkowników komputera. Nieprawidłowe korzystanie z programu może spowodować utratę danych lub nieprawidłowe działanie nośnika!

Ograniczenia!
Program jest dostępny w wersji demonstracyjnej. Jedynym ograniczeniem wydania testowego jest brak możliwości zmiany hasła - jest ono z góry ustalone jako ciąg znaków "demo". Metoda zastosowana w aplikacji pozwala na stworzenie tylko jednego ukrytego folderu na cały nośnik. Ilość obsługiwanych urządzeń nie jest natomiast w żaden sposób limitowana.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Hide Folder ExtHide Folder Ext 1.5.1
Wersja stabilna
2.98 MB | 2017-10-30

Ilość pobrań: 245 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Hide Folder Ext