w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 482
Wszystkich postów: 937852
Wszystkich tematów: 138399

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Text Deduplicator Plus 1.04


Text Deduplicator Plus to niewielkie narzędzie służące do eliminowania duplikatów z plików tekstowych o określonej strukturze (każda fraza znajduje się w kolejnej linii). Aplikacja pozwala na skuteczne usuwanie powtarzających się słów - operacja odbywa się za pomocą kilku kliknięć myszy i nie wymaga w zasadzie żadnej ingerencji ze strony użytkownika. Program całkiem sprawnie poradzi sobie z obszernymi zbiorami danych, zawierającymi setki tysięcy, a nawet miliony pozycji - bardzo dobrze nadaje się do przetwarzania wyników pomiarów i różnego rodzaju list.

Text Deduplicator Plus wyróżnia się niezwykle prostym, a co za tym idzie, przyjaznym dla początkujących odbiorców interfejsem. Aby rozpocząć pracę z aplikacją wystarczy wczytać dowolny plik tekstowy z dysku twardego bądź zewnętrznego nośnika pamięci. Po chwili jego zawartość zostanie wyświetlona w oknie podglądu. Na pasku narzędziowym znajdziemy trzy główne funkcje programu:
• Deduplicate - z pliku tekstowego zostaną usunięte powtarzające się fragmenty tekstu.
• Sort Only - odbędzie się sortowanie zawartości pliku w kolejności alfabetycznej.
• Count Dupes - program wyświetli czytelną listę wszystkich słów występujących w tekście wraz z informacją o częstotliwości występowania (całkowita ilość wystąpień).

Aplikacja została również wyposażona w funkcję automatycznego zapisu plików wynikowych. Narzędzie jest rozpowszechniane całkowicie bezpłatnie (licencja freeware). Program działa w trybie portable i nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy po prostu ściągnąć i uruchomić plik wykonywalny.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Text Deduplicator PlusText Deduplicator Plus 1.04
Wersja stabilna
0.58 MB | 2013-02-14

Ilość pobrań: 233 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Text Deduplicator Plus