w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 219
Wszystkich postów: 904730
Wszystkich tematów: 127658

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7128 dni

VT Hash Check 1.60


VT Hash Check to niewielkie narzędzie do obliczania i weryfikowania sum kontrolnych plików. Aplikacja pozwala na wygodne sprawdzenie wartości haszy MD5 i SHA1. Użytkownik może również przetestować bezpieczeństwo danych pod kątem zarażenia rozmaitymi odmianami malware. Program współpracuje z popularną usługą VirusTotal, która jest odpowiedzialna za skanowanie plików w kilkudziesięciu silnikach antywirusowych.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta - narzędzie integruje się z systemem operacyjnym. Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na dowolny plik lub folder, wyświetlone zostanie standardowe menu kontekstowe Eksploratora Windows. Z listy wybieramy opcję "Check File Hash...". Po chwili zostanie załadowany raport, zawierający szczegółowe informacje o wczytanym pliku (wyniki skanowania dla poszczególnych silników antywirusowych, data ostatniego skanowania, ścieżka, suma kontrolna). Rezultaty można zapisać na dysku twardym w kilku poręcznych formatach (czysty tekst, CSV, JSON). Pozostałe cechy programu to: możliwość dodawania komentarzy, wbudowany interfejs linii poleceń, zintegrowane moduł TrID (identyfikacja nieznanych plików).

VT Hash Check jest dostępny na zasadach licencji freeware. Narzędzie może być wykorzystywane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Wymagania!
Do w pełni funkcjonalnego działania aplikacji, niezbędny jest klucz API. Aby go uzyskać, należy dołączyć do społeczności serwisu VirusTotal (wybieramy opcję "Join our community" i wypełniamy formularz). W dalszej kolejności musimy zatwierdzić założenie konta (naciskamy na odnośnik w wiadomości e-mail), skopiować uzyskany kod, a następnie wkleić go w oknie VT Hash Check.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
VT Hash CheckVT Hash Check 1.60
Wersja stabilna
3.58 MB | 2017-10-30

Ilość pobrań: 310 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
VT Hash Check