w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 150
Wszystkich postów: 905251
Wszystkich tematów: 127827

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7251 dni

PSD Codec 1.7.0.0


PSD Codec to rozszerzenie powłoki systemowej pozwalające na korzystanie z podglądu plików w formatach PSD i PSB bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows, rozmaitych aplikacji (Windows Photo Viewer, Windows 7 Media Center, Windows Photo Gallery) oraz standardowych kontrolek systemowych, takich jak okna dialogowe. Lista obsługiwanych formatów jest znacznie większa - po zainstalowaniu narzędzia zobaczymy również miniatury dla dokumentów PDF i plików graficznych w formatach AI/EPS/PDD/INDD.

Obsługa dodatku jest bardzo prosta, dzięki czemu nie sprawi on problemów nawet początkującym użytkownikom. Na początku należy oczywiście umieścić PSD Codec w systemie operacyjnym. W tym celu korzystamy ze standardowego kreatora instalacyjnego, a po zakończeniu procedury ponownie uruchamiamy komputer. Warto również włączyć w Eksploratorze Windows widok ikon/kafelków - dzięki temu miniatury zdjęć będą zawsze widoczne.

Ważną funkcją programu jest wyświetlanie metadanych w standardach XMP, IPTC i EXIF. W oknie właściwości plików znajdziemy wszystkie istotne informacje o plikach (prawa autorskie, wymiary obrazu, poziom kompresji, głębia w bitach, ustawienia i identyfikatory aparatu fotograficznego, lokalizacja geograficzna). Co ciekawe, system Windows pozwala również na wyszukiwanie zdjęć na podstawie wymienionych tagów.

Ograniczenia!
PSD Codec jest rozpowszechniany na zasadach licencji trial. Program działa bezpłatnie przez 15 dni od daty instalacji - po upływie tego okresu należy usunąć aplikację z systemu operacyjnego bądź też zakupić jej pełną wersję.

Wymagania!
Do poprawnego wyświetlania podglądu plików PDF niezbędny jest zapis dokumentów z dodatkowymi miniaturami XMP. Szersze wsparcie tego formatu jest dostępne natomiast po zainstalowaniu programu Adobe Reader.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
PSD CodecPSD Codec 1.7.0.0
Wersja stabilna
1.51 MB | 2017-07-03

Ilość pobrań: 1196 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
PSD Codec