w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 93
Wszystkich postów: 904889
Wszystkich tematów: 127709

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7182 dni

Sothink SWF Catcher 2.6 Build 763


Sothink SWF Catcher jest to program do przechwytywania materiałów multimedialnych w formacie SWF Flash. Aplikacja pozwala na wyodrębnienie animacji z plików wykonywalnych (formaty: EXE, SWC, APK, AIR), procesów działających w systemie operacyjnym i obszarów cache przypisanych do popularnych przeglądarek internetowych. Całość charakteryzuje się sprawnym, bezproblemowym i co najważniejsze - skutecznym działaniem.

Program posiada bardzo prosty interfejs, który z pewnością przypadnie do gustu mniej doświadczonym użytkownikom komputera. Aplikacja została zbudowana w taki sposób, aby wyodrębnianie plików wymagało jak najmniej ingerencji ze strony odbiorcy. W typowej sytuacji wystarczy uruchomić jeden z dostępnych trybów działania, wskazać interesujący nas materiał, a następnie zapisać go w bezpiecznej lokalizacji na dysku. Dla ułatwienia operacji, Sothink SWF Catcher został wyposażony w okno podglądu animacji. Program wyświetla również szczegółowe właściwości (wersja/nazwa/rozmiar pliku, adres URL, data utworzenia, typ, wysokość i szerokość płótna, całkowita liczba klatek, wskaźnik FPS).

Narzędzie posiada krótką, ale treściwą instrukcję obsługi. Znajdziemy ją na oficjalnej stronie producenta.

Uwaga!
Podczas procesu instalacyjnego można skopiować na dysk dodatki do przeglądarek Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome i Safari. Pozwalają one na przechwytywanie materiałów multimedialnych bezpośrednio z wczytanych stron internetowych.

Ograniczenia!
Sothink SWF Catcher jest rozpowszechniany w wersji testowej typu trial. Wydanie ewaluacyjne (wyłączona funkcja zapisu animacji na dysku) pozwala na sprawdzenie funkcjonalności programu przez 30 dni od daty instalacji. Po upływie tego okresu należy usunąć aplikację z systemu operacyjnego bądź też dokonać zakupu kodu aktywacyjnego.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Sothink SWF CatcherSothink SWF Catcher 2.6 Build 763
Wersja stabilna
11.02 MB | 2013-05-08

Ilość pobrań: 219 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Sothink SWF Catcher