w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 197
Wszystkich postów: 904474
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni

MaxiDisk 1.0.9.3


MaxiDisk to zestaw narzędzi do oczyszczania i defragmentacji dysków twardych. Program usunie dane tymczasowe zalegające na poszczególnych partycjach oraz uporządkuje strukturę systemu plików. Funkcjonalność pakietu nie jest imponująca, zapewnia jednak podstawowe możliwości w zakresie zarządzania dyskiem twardym.

Aplikacja posiada przyjazny dla początkujących użytkowników interfejs, zbudowany na bazie innych produktów z serii Uniblue. Główne okno narzędzia zostało podzielone na cztery karty:
• Overview - główny ekran programu, na którym zapoznamy się z ogólnymi informacjami na temat dysku twardego (zajęte miejsce, dostępne partycje). Przycisk "Start scan" rozpoczyna nowe skanowanie.
• Disk scan - moduł odpowiedzialny za analizę systemu plików i defragmentowanie dysków. Po zakończeniu skanowania, MaxiDisk prezentuje informacje na czytelnym wykresie - pozwala to na szybkie podjęcie odpowiednich akcji naprawczych.
• Gain space - skuteczne narzędzie do odzyskiwania przestrzeni dyskowej. Program usunie zawartość kosza i katalogów tymczasowych, cache przeglądarek internetowych, niepotrzebne kopie zapasowe i stare punkty przywracania systemu. Dostępna jest również opcja kompresji dużych plików.
• Manage - na tej karcie możemy dostosować ustawienia programu do własnych potrzeb. W łatwy sposób włączymy automatyczne skanowanie dysku podczas uruchamiania aplikacji oraz zmienimy wersję językową interfejsu.

Program posiada podstawową dokumentację, dostępną w postaci krótkiej instrukcji obsługi - znajdziemy ją na oficjalnej stronie producenta.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
MaxiDiskMaxiDisk 1.0.9.3
Wersja stabilna
5.66 MB | 2017-05-11

Ilość pobrań: 299 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
MaxiDisk