w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 194
Wszystkich postów: 904482
Wszystkich tematów: 127575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni

LeoMoon Files2Folders 1.11


LeoMoon Files2Folders to niewielki program do organizacji struktury plików. Aplikacja pozwala na uporządkowanie danych znajdujących się w wybranej przez użytkownika lokalizacji - może być nią folder na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku (na przykład dysku przenośnym). Mechanizm działania programu jest bardzo prosty - każdy plik zostanie umieszczony w odrębnym, nowym folderze o takiej samej nazwie. Selekcja odbywa się również na podstawie rozszerzeń, dzięki czemu aplikacja sprawdzi się bardzo dobrze w organizowaniu kolekcji filmów czy zdjęć przeniesionych z aparatu cyfrowego.

Narzędzie posiada interfejs, który nie sprawi żadnych problemów początkującym użytkownikom komputera. Procedura porządkowania sprowadza się do wskazania folderu wejściowego (operację wykonujemy za pomocą standardowego okna dialogowe), a następnie naciśnięcia na przycisk oznaczony etykietą "Start". Po zakończeniu organizacji plików wyświetlony zostanie odpowiedni komunikat.

LeoMoon Files2Folders jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Dzięki temu program może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Aplikacja nie wymaga również instalacji w systemie operacyjnym - jest gotowa do działania po rozpakowaniu archiwum w formacie ZIP.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
LeoMoon Files2FoldersLeoMoon Files2Folders 1.11
Wersja stabilna
1.02 MB | 2013-08-02

Ilość pobrań: 116 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
LeoMoon Files2Folders