w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 132
Wszystkich postów: 904877
Wszystkich tematów: 127698

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7181 dni

Thumbs Remover 1.7.0.300


Thumbs Remover to narzędzie do usuwania plików Thumbs.db z dysku twardego i z zewnętrznych nośników, takich jak pamięci USB. Głównym zadaniem danych tego typu jest przyspieszanie wyświetlania miniatur dokumentów, zdjęć, filmów i innego rodzaju informacji multimedialnych. Po kilku latach korzystania z komputera liczba plików Thumbs.db może jednak okazać się dosyć pokaźna - część z nich można z czystym sumieniem usunąć bez narażania się na utratę komfortu korzystania z systemu Windows. Ilość odzyskanego w ten sposób miejsca na dysku może wynosić nawet kilkaset megabajtów.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta - sprawdza się do podania katalogu wejściowego oraz uruchomienia wyszukiwania (opcja "Start scan"). Program w sposób automatyczny sprawdzi wszystkie foldery znajdujące się we wskazanej lokalizacji, a znalezione pliki Thumbs.db zostaną wyświetlone na liście. Aby usunąć zbędne dane należy nacisnąć na przycisk "Delete all files found" (skasowanie wszystkich znalezionych plików) bądź też "Delete selected files" (skasowanie zaznaczonych pozycji). Co istotne, Thumbs Remover posiada również kilka dodatkowych opcji. Pozwalają one na włączenie/wyłączenie systemowego mechanizmu generowania plików podglądu oraz zintegrowanie aplikacji z Eksploratorem Windows.

Thumbs Remover jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Narzędzie może być wykorzystywane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych (na przykład w domu) jak i komercyjnych (na przykład w firmie).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Thumbs RemoverThumbs Remover 1.7.0.300
Wersja stabilna
0.8 MB | 2016-01-29

Ilość pobrań: 613 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Thumbs Remover