w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 154
Wszystkich postów: 907745
Wszystkich tematów: 128737

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7425 dni
pl

FolderChangesView 2.35


FolderChangesView to niewielki i bezpłatny program, służący do monitorowania zmian zachodzących w folderach, dyskach oraz zsynchronizowanych lokacjach sieciowych. Program wykrywa wszelkie modyfikacje przechowywanych plików, a także ich dodawanie i usuwanie.

Pierwszym krokiem po uruchomieniu programu jest wybór podstawowej lokalizacji, którą zamierzamy obserwować pod kątem zmian. Możliwe jest również wyłączenie niektórych podfolderów spod obserwacji. Program obsługuje również maski dla nazw folderów i plików, które chcemy włączyć do lub wyłączyć spod nadzoru. Możliwe jest także obserwowanie wyłącznie plików o określonej wielkości oraz zachowywanie szczegółowych informacji o rozmiarze usuniętych plików i czasie przeprowadzenia tej operacji.

Główne okno aplikacji zawiera przede wszystkim listę zmodyfikowanych folderów i plików. Widoczne są na niej takie dane, jak liczba zmienionych, utworzonych i usuniętych plików w folderze, ich rozmiary, dokładna ścieżka dostępu, rozszerzenie usuniętych plików, właściciel pliku, daty pierwszego i ostatniego zdarzenia związanego z danym zasobem, a także jego utworzenia i modyfikacji.

FolderChangesView dysponuje ponadto wyszukiwarką, możliwością zapisywania wybranych pozycji i funkcją generowania raportów HTML.

Należy pamiętać, że do skorzystania z funkcji programu na danym dysku lub folderze, potrzebne nam będą uprawnienia do jego odczytu. Jeśli lokacja jest w jakiś sposób zabezpieczona, aplikacja nie uzyska do niej dostępu.

Polecamy program FolderChangesView wszystkim osobom, które chcą na bieżąco monitorować zmiany zachodzące w danych przechowywanych na dysku twardym lub w zasobach sieciowych.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
FolderChangesViewFolderChangesView 2.35
Wersja stabilna
0.07 MB | 2023-03-30
Spolszczenie do FolderChangesView

Ilość pobrań: 488 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
FolderChangesView