w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 212
Wszystkich postów: 904665
Wszystkich tematów: 127658

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7095 dni

CloneDisk 2.3.8


CloneDisk to program, który pozwala na kontrolowanie dysków twardych komputera na wielu płaszczyznach. Ze względu na prostotę interfejsu, brak wbudowanej pomocy dla użytkownika oraz zaawansowane możliwości, jakie kryją się pod kolejnymi opcjami programu, jest to narzędzie polecane raczej zaawansowanym użytkownikom komputera.

Pierwsza rzecz, na którą użytkownik zwróci uwagę po uruchomieniu programu, to brak jakichkolwiek graficznych reprezentacji danych na dyskach, które analizujemy. To rozwiązanie, choć powszechnie stosowane przez konkurencje, nie znalazło zastosowania w CloneDisku, bowiem producent uznał je za zbędne. W podobny sposób potraktowane zostały inne aspekty obsługi. Często w sytuacjach, w których oprogramowanie konkurencji wsparłoby użytkownika stosowną animacją czy grafiką, podczas pracy z CloneDiskiem, konieczne będzie zdanie się na analizę jedynie danych liczbowych.

Taki stan rzeczy nie odbił się negatywnie na możliwościach, które udostępnia nam program. Jest to dobrze wyposażony manager dysków, który bez problemów poradzi sobie z zarządzaniem partycjami, zmianą ich typów oraz formatów. Program umożliwia także odtwarzanie zawartości dysków z plików obrazów, jak również kopiowanie zawartości całych woluminów na inne. Bardziej wymagającym użytkownikom, producent udostępnia w programie możliwość edycji tablicy partycji, a miłośnikom testów, narzędzie do badania wydajności i statystyk dysków.

Uwaga!
Po rozpakowaniu paczki archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (10 głosów)

Strefa Download programu
CloneDiskCloneDisk 2.3.8
Wersja stabilna
3.59 MB | 2020-11-18

Ilość pobrań: 3217 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 42

Komentarze (0)
CloneDisk