w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 262
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni

SSDLife Pro 2.5.82


SSDLife Pro to znakomita aplikacja dająca użytkownikowi dostęp do wielu statystyk i informacji o używanym dysku SSD. Do najciekawszych jej funkcji należy moduł, który, bazując na dotychczasowym sposobie używania dysku, oblicza przypuszczalny okres jego żywotności. Pozwoli to odpowiednio wcześniej zaplanować ewentualny backup danych oraz zakup nowego urządzenia.

Obsługa programu praktycznie nie wymaga żadnego wkładu ze strony użytkownika. Po uruchomieniu aplikacja automatycznie wykrywa informacje o zainstalowanych dyskach SSD, gromadzi niezbędne informacje i wyświetla je w oknie ekranu. Jeśli dysponujemy więcej, niż jednym dyskiem półprzewodnikowym, pomiędzy kolejnymi urządzeniami przełączamy się za pomocą wygodnych kart znajdujących się w górnej części aplikacji.

Do informacji wyświetlanych przez program należy zaliczyć sumaryczny czas pracy dysku, ilość jego uruchomień, informacje dotyczące wolnego i zużytego miejsca oraz procentowy wskaźnik "zdrowia" sprzętu, który dodatkowo zmienia kolor w zależności od ewentualnego zagrożenia. Dodatkowo dostępne są statystyki ilości zapisanych i odczytanych danych w kilku różnych okresach.

Dodatkowymi funkcjami programu jest możliwość uruchomienia monitora systemu S.M.A.R.T., który wyświetli wszystkie jego informacje, jak również opcja wykonywania zrzutów okna aplikacji na przykład na potrzeby dalszej analizy danych, co odbywa się za pomocą specjalnego przycisku w programie.

Uwaga!
Program współpracuje jedynie z dyskami półprzewodnikowymi (SSD). Za jego pomocą nie jest możliwe uzyskanie informacji o dyskach magnetycznych (HDD).

Ograniczenia!
Edycja trial ograniczona została do 14 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SSDLife ProSSDLife Pro 2.5.82
Wersja stabilna
4.59 MB | 2014-09-03

Ilość pobrań: 2842 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (0)
SSDLife Pro