w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 206
Wszystkich postów: 904617
Wszystkich tematów: 127618

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6934 dni
pl

HashMyFiles 2.43


HashMyFiles to niewielki program, którego zadaniem jest wyliczanie sum kontrolnych (tak zwanych haszy) plików wskazanych przez użytkownika. Dostępne są sumy MD5, SHA1, CRC32, SHA-256, SHA-512 oraz SHA-384. Aplikacja charakteryzuje się prostotą obsługi oraz wysoką szybkością działania.

Aby wyliczyć zadane sumy kontrolne, wystarczy za pomocą przycisku w programie lub metodą "przeciągnij i upuść", wskazać programowi pliki, które chcemy przeanalizować. Na podstawie ich zawartości otrzymamy wspomniane hasze, które wykorzystać możemy na przykład w celu późniejszej analizy zachodzących w plikach zmian, co może przekładać się na zwiększone bezpieczeństwo w systemie.

Aplikacja umożliwia kopiowanie wygenerowanych informacji do systemowego schowka lub generowanie z nich raportu w formacie HTML. Dla wygody, większość funkcji programu może być wywoływana skrótami klawiszowymi, które przedstawiane są obok każdej z opcji, która taką formę kontroli obsługuje. Warto zwrócić uwagę, iż ustawieniach programu mamy możliwość aktywacji opcji menu kontekstowego, dzięki czemu z dowolnego miejsca systemowego eksploratora plików, będziemy mogli dodać daną pozycję do listy analizowanych plików w programie, automatycznie go w ten sposób uruchamiając.

Uwaga!
Użytkownikom Windowsa 98 dedykowany jest ten instalator.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu, należy wypakowany plik spolszczenia umieścić w folderze z plikami programu. Przy następnym uruchomieniu aplikacji, język polski zostanie automatycznie aktywowany.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
HashMyFilesHashMyFiles 2.43
Wersja stabilna 32-bitowa
0.07 MB | 2021-12-02
HashMyFiles 2.43
Wersja stabilna 64-bitowa
0.09 MB | 2021-12-02
Spolszczenie do HashMyFiles

Ilość pobrań: 815 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (0)
HashMyFiles