w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 240
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6646 dni

ISOToolKit 7.0


ISOToolKit to niewielki program stworzony dla ułatwienia zarządzania plikami obrazów płyt. Obsługuje pliki ISO, NRG, CUE oraz BIN w zakresie ich tworzenia, kopiowania, konwertowania, rozpakowywania i wypalania. Cechuje się prostą obsługą i szybkim działaniem. W przeciwieństwie do wielu bardziej rozbudowanych aplikacji tego typu, oferuje jedynie najpotrzebniejsze ustawienia konfiguracyjne, minimalizując ilość opcji, których analizą musiałby zająć się użytkownik.

Program został podzielony na kilka kart, z których każda odpowiada innej funkcji aplikacji. Aby się pomiędzy nimi przełączać, podobnie jak w przeglądarce internetowej, wystarczy kliknąć na interesujący nas moduł, by przeładować okno główne programu, które pokaże dodatkowe funkcje, które go dotyczą. W ten sam sposób dostaniemy się do sekcji informacyjnej programu, z poziomu której możliwe jest automatyczne sprawdzenie aktualności posiadanej wersji ISOToolKit, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że korzystamy z najnowszej kompilacji wydanej przez producenta.

Intuicyjność programu stoi na wysokim poziomie, przez co żaden użytkownik nie powinien mieć żadnego problemu z obsługą. Każdy z modułów wymaga wprowadzenia minimum wymaganych informacji; najczęściej ścieżek interesujących nas plików obrazów płyt oraz formatów wynikowych, do których chcemy na przykład przekonwertować dany obraz. Do zalet programu należy zaliczyć dodatkowo bardzo niskie wymagania sprzętowe, przez co aplikacja powinna bezproblemowo funkcjonować również na starszych, nieco mniej wydajnych komputerach.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
ISOToolKitISOToolKit 7.0
Wersja stabilna
3.81 MB | 2014-08-13

Ilość pobrań: 169 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
ISOToolKit