w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 175
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6644 dni

FVIE - File version info editor 1.5.0.0


FVIE - File version info editor to program pozwalający na edytowanie zawartości metadanych plików wykonywalnych EXE, DLL oraz SYS (informacji o wersjach programu, jego autorze, prawach autorskich i innych). Jest bardzo prosty w obsłudze, a zastosowany może zostać nie tylko jako edytor, lecz także w celu uzupełnienia wspomnianych informacji po raz pierwszy, na przykład w sytuacji, gdy samodzielnie tworzymy oprogramowanie i chcielibyśmy odpowiednio przygotować je go dalszej publikacji.

Aby wykorzystać możliwości programu, wystarczy go uruchomić, a w pierwszym polu wskazać ścieżkę do pliku, którego edycją chcemy się zająć. Co ważne, jeśli modyfikacji chcemy poddać aplikację EXE, w tym miejscu wystarczy również wskazać do niej skrót z pulpitu czy innej lokalizacji. Gdy ten etap zostanie zakończony, następnie konieczne użycie przycisku "Udpate", który uaktualni zawartość wszystkich okien w programie, sczytując informacje ze wskazanego wcześniej pliku. Możemy teraz przystąpić do ich edycji, pamiętając, że zapisanie zmian będzie możliwe tylko wtedy, jeśli edytowany program nie jest w użyciu. Zmodyfikowane dane zostaną zapisane jako program w nowej wersji.

Dla ułatwienia pracy w przyszłości, w programie można korzystać także z importu oraz eksportu danych, które wpisujemy w kolejne pola, dzięki czemu znacznie skrócimy czas potrzebny na wprowadzanie danych ręcznie. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zaimplementowanie przez producenta opcji tworzenia backupu pliku, w sytuacji, kiedy zachowujemy jego zmodyfikowaną wersję; pozwoli to uniknąć ewentualnych problemów z przywróceniem poprzednich informacji do metadanych, w przypadku, kiedy byłyby one źle interpretowane przez system.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
FVIE - File version info editorFVIE - File version info editor 1.5.0.0
Wersja stabilna
1.04 MB | 2019-01-07

Ilość pobrań: 84 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
FVIE - File version info editor