w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 480
Wszystkich postów: 944631
Wszystkich tematów: 141746

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni
pl

Glary Disk Explorer 6.0.1.4


Glary Disk Explorer to program do przeglądania zawartości dysków i folderów, z wykorzystaniem wygodnych narzędzie dzielenia plików według typów czy sortowania na różne sposoby. Charakteryzuje się bardzo szybką pracą (szczególnie w zakresie sortowania dokumentów i zbierania statystyk o ich rozmiarze na dysku), jak również przyjaznym interfejsem, który zachęca do korzystania z aplikacji. Choć możliwości tylko w niewielkim stopniu rozszerzają opcje dostępne w systemowym eksploratorze, wydajność programu Disk Explorer jest jego ogromnym plusem, który może sprawić, iż powinniśmy się opisywanym programem zainteresować.

Przy wspomnianych zaletach, aplikacja jest dodatkowo bardzo prosta w obsłudze. po uruchomieniu naszym oczom ukazuje się duże główne okno, gdzie wyświetlana jest zawartość wybranej partycji dysku lub konkretnego katalogu, z kolei boczne paski służą dodatkowym narzędziom. Z lewej strony znajdziemy wygodny w obsłudze mini-eksplorator, który zrealizowany został w formie drzewa folderów. Jest przez to bardzo czytelny i łatwo się po nim poruszać. Prawa część okienka z programem to przede wszystkim koło wykres zajętości miejsca w danym folderze lub partycji przez konkretne katalogi lub pliki. Dzięki niemu możemy w kilka chwil zaobserwować, które foldery zajmują najwięcej miejsca w wybranej przez nas lokalizacji.

Dodatkowe opcje, które znajdują się na górnym pasku narzędzi programu, pozwolą między innymi zawęzić listę wyświetlanych plików tylko do dokumentów danego typu (przydatne, jeśli chcemy analizować na przykład tylko fotografie lub jedynie pliki tekstowe). Ponadto z poziomu aplikacji możemy się szybko dostać do systemowych już właściwości zarówno samych dysków, jak i konkretnych plików.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu, należy wybrać opcję “Polish” z menu “Help”, „Languages”. Tłumaczenia nie są niestety zawsze dopracowane; część elementów programu pozostaje anglojęzyczna.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (10 głosów)

Strefa Download programu
Glary Disk ExplorerGlary Disk Explorer 6.0.1.4
Wersja stabilna
8.14 MB | 2024-04-01

Ilość pobrań: 553 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
Glary Disk Explorer
avatararrow
~Pawciow | 2015.03.31 15:23
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
polecam, szybki, wygodny, intuicyjny, kiedy zabrakło mi miejsca na dysku wiedziałem dzięki niemu co usunąć i zwolnić miejsce :)
Glary Disk Explorer 5.14.1.55