w
googluj
pl

ManicTime 2024.1.1.0


ManicTime to ciekawy program do monitorowania sposobu wykorzystania komputera w czasie. Aplikacja dostarcza użytkownikowi generowane na bieżąco wykresy oraz tabele, które w bardzo czytelnej i nowoczesnej formie prezentują aplikacje, które najdłużej wykorzystywane są na danym sprzęcie. Jest przy tym wyświetlany procentowy udział danego programu w całej pracy komputera, a także brane pod uwagę ewentualne momenty dłuższej bezczynności, które automatycznie rozpoznawane są przez aplikacje i mogą zostać przez nas oznaczone jako np. „Przerwa na kawę”, która zostanie odliczona od czasu wykorzystania komputera.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a przede wszystkim intuicyjny. Jego interfejs jest nowoczesny nie tylko ze względu na formę prezentowanych wykresów, ale również ogólne wrażenie wizualne. ManicTime może okazać się bardzo ciekawym narzędziem na przykład w rękach rodzica, który chce sprawdzić w jaki sposób przy komputerze spędza czas jego pociecha lub w firmie, gdzie chcielibyśmy wprowadzić pewien poziom kontroli rzetelności pracowników. Program pozwala nie tylko analizować informacje w czasie rzeczywistym, ale także generować raporty na wiele sposobów, uwzględniając w nich dane z w wybranego przez użytkownika okresu.

Warto zwrócić uwagę, iż wśród kolekcjonowanych przez program informacji znajdziemy dość szczegółowe dane, a nie tylko ogólnikowe: przykładowo w przypadku przeglądania Internetu zapisywana jest informacja o konkretnych witrynach, a nie tylko fakcie wykorzystania przeglądarki. Ciekawym elementem analizy jest zakładka statystyk, w której po kilku dniach wykorzystywania programu do monitorowania pracy komputera, będzie mogli zestawić czas spędzony przed monitorem, porównując ze sobą kilka dni.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania. Z programu można również korzystać w wersji darmowej, jednak jest ona pozbawiona dużej ilości funkcji, które znajdziemy w pełnej edycji (w tym przypadku testowej, ograniczonej czasowo).

Spolszczenie!
Niestety niektóre elementy interfejsu nie zostały poprawnie przetłumaczone z języka angielskiego. Są one jednak nieliczne i dotyczą głównie okna z ustawieniami.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
ManicTimeManicTime 2024.1.1.0
Wersja stabilna 32-bitowa
73.53 MB | 2024-05-04
ManicTime 2024.1.1.0
Wersja stabilna 64-bitowa
78.6 MB | 2024-05-04
przejdź
ManicTime Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 657 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
ManicTime