w
googluj

Aobo Filter 4.02


Aobo Filter to program kontroli rodzicielskiej, którego zadaniem jest blokowanie dostępu do witryn i programów zawierających w swojej treści wybrane słowa, domyślnie z zakresu pornografii. Bazę można jednak rozszerzyć również o własne wyrażenia czy wyrazy oraz wprowadzić listę stron-wyjątków, które mimo ewentualnego wystąpienia na nich słowa o danej treści, zostaną poprawnie załadowane przez przeglądarkę internetową.

Program został dobrze przemyślany w swojej formie, ponieważ samo jego uruchomienie nie jest takie proste dla naszej pocieszy, która hipotetycznie może próbować zlokalizować program na komputerze, aby dezaktywować jego działanie. Po pierwsze aplikacja uruchamiana jest jedynie poprzez kombinację klawiszową z klawiatury (która zostaje podana użytkownikowi podczas instalacji), a dodatkowo zabezpieczona jest hasłem, które zdefiniować może w ustawieniach programu rodzic (domyślnie ustawione hasło jest puste).

Dodatkowymi funkcjami narzędzia jest możliwość zapisywania historii przeglądanych stron w tak zwanych logach oraz obsługa kont wielu użytkowników, dla których rodzic może zastosować odrębne ustawienia (na przykład biorąc pod uwagę wiek dzieci, a więc inne restrykcje). Z poziomu aplikacji możemy dostać się na dedykowaną podstronę, która stanowi dobrze opisującą działanie programu instrukcję, z której warto skorzystać w przypadku ewentualnych trudności z obsługą wybranych funkcji.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 3 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Aobo FilterAobo Filter 4.02
Wersja stabilna
3.34 MB | 2014-05-27

Ilość pobrań: 543 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Aobo Filter