w
googluj

User Control 2015 (15.676)


User Control to ciekawa propozycja oprogramowania pozwalającego na kontrolowanie działań użytkownika przy komputerze (ograniczając jego możliwości do uruchamiania wybranych aplikacji czy odwiedzania tylko niektórych stron internetowych). Stanowi świetne rozwiązanie dla firm chcących ograniczyć pracowników do wykorzystywania komputera jedynie do celów zawodowych, jednak może być z powodzeniem wykorzystany na przykład w szkołach czy nawet jako element kontroli rodzicielskiej w domu.

Obsługa programu jest bardzo przyjazna, dzięki nowoczesnemu interfejsowi, który w pierwszej kolejności pokazuje użytkownikowi podstawowe informacje o wybieranych opcjach, jednak w razie potrzeby ma on możliwość zagłębienia się w szczegóły. Takie rozwiązanie nie odstrasza początkujących, jednocześnie dając zaawansowanym pole do konfigurowania szczegółów ustawianych w programie zasad korzystania z komputera. Aby ustawić nowe restrykcje wystarczy przełączać się pomiędzy kartami znajdującymi się po lewej stronie, kolejno wybierając ustawienia aplikacji oraz korzystania z połączenia internetowego. Wszystkie wybierane opcje mogą być niezależne dla wielu użytkowników komputera; mamy również możliwość definiowania pewnych ograniczeń dla wszystkich użytkowników jednocześnie. Ustawione preferencje są oczywiście zabezpieczane hasłem, by uniemożliwić ich zmianę przez niepowołane osoby.

Program należy pochwalić za bardzo dobrze opisane narzędzia, jak również świetny, ilustrowany podręcznik użytkownika, który obejmuje niemal 50 stron dokumentu PDF, a dostaniemy się do niego z poziomu opcji w menu Help na pasku narzędzi programu.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 31 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
User ControlUser Control 2015 (15.676)
Wersja stabilna
24.9 MB | 2015-07-08

Ilość pobrań: 381 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
User Control