w
googluj

Motivate Clock 1.6.2


Motivate Clock to program, który pozwala czuwać nad czasem, który użytkownik komputera spędza nad pracą oraz odpoczynkiem, aby motywować go w ten sposób do lepszego gospodarowania czasem. Aplikacja może działać w dwóch trybach: ręcznym, w którym samodzielnie zaznaczamy moment, gdy zaczynamy pracować oraz udajemy się na przerwę lub automatycznym, w którym wybieramy aplikacje i strony internetowe niezbędne do tworzenia wybranego projektu, a program sam bada, czy rzeczywiście korzystamy tylko z nich (i w jakich proporcjach czasowych do innych programów i stron).

Co więcej, nie musimy ograniczać się do jednego projektu. Można ich tworzyć kilka, dla każdego indywidualnie ustawiając niezbędne aplikacje oraz internetowe witryny. Zasiadając do komputera, wystarczy wówczas, iż wybierzemy projekt, nad którym rozpoczynamy właśnie pracę, a aplikacja zadba o resztę. Jej interfejs jest przejrzysty, nowoczesny i miły dla oka, przez co łatwo i chętnie się z niego korzysta. Również dane statystyczne (np. niewielki wykres kołowy czasu poświęconego na konkretne operacje) jest estetyczny i czytelny.

Warto zwrócić uwagę na ustawienia, których jest sporo i pozwalają między innymi na aktywowanie dźwięków powiadomień oraz ustalenie czasu, po którym zostaniemy poinformowani o konkretnym czasie pracy lub przerwy (aplikacja może na przykład samodzielnie przypomnieć nam, że pracujemy już godzinę i czas na przerwę, a następnie ponownie zachęcić nas do pracy np. po 15 minutach odpoczynku). Program nie jest wymagający dla zasobów komputera i z powodzeniem można z niego korzystać cały czas, kiedy tylko jest potrzebny (działanie w tle nie obciąża komputera w istotny sposób).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Motivate ClockMotivate Clock 1.6.2
Wersja stabilna
2.62 MB | 2019-04-02

Ilość pobrań: 263 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Motivate Clock