w
googluj

Clean Slate 10 Build 4862


Clean Slate – niewielki program do automatycznego czyszczenia komputera ze śladów działania użytkownika po każdorazowym wylogowaniu lub wyłączeniu komputera. To bardzo ciekawe narzędzie, które może znaleźć zastosowanie przede wszystkim we wszystkich miejscach, gdzie z jednego komputera korzystać może dowolna liczba użytkowników (np. stanowisko informacyjne w markecie, czy też tracące na popularności kawiarenki internetowe). Dzięki zastosowaniu kilku wybranych preferencji, po wyłączeniu komputera lub zmianie przelogowaniu użytkownika, nie będzie konieczne ręczne usuwanie śladów jego działalności (pobranych plików, zmodyfikowanych ustawień itd.).

Opisywana aplikacja jest typową propozycją użytkową – nie zadbano tu o szczególnie nowoczesny interfejs, a jedynie jego czytelność i przejrzystość, które stoją na wysokim poziomie. Choć generalnie program można uznać za prosty w obsłudze i niewymagający specjalistycznej wiedzy, momentami może okazać się ona przydatna, głównie w zakresie funkcjonowania rejestru systemu i czyszczenia jego wartości. Prócz przywracania stanu komputera sprzed działania danego użytkownika, aplikacja pozwala także na bieżąco kontrolować działania osoby korzystającej z komputera, nie zezwalając na przykład na instalację nowego oprogramowania.

Całość kontrolowana jest przez administratora, którego konto tworzone jest przy okazji instalacji programu. Należy również wtedy ustalić hasło dostępu, które będzie wymagane choćby przy każdej próbie wyświetlenia interfejsu programu z poziomu ikony na pasku zadań. Warto dodać, iż aplikacja domyślnie instaluje się w taki sposób, aby nie było jej łatwo znaleźć w strukturze katalogów systemu – po instalacji nie znajdziemy żadnego wpisu w menu start, czy też katalogu w Plikach Programów, jednak oczywiście w razie potrzeby program można usunąć z poziomu Programów i Funkcji.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Po przeprowadzonej instalacji konieczne jest ponowne uruchomienie komputera.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Clean SlateClean Slate 10 Build 4862
Wersja stabilna
35.89 MB | 2018-12-27

Ilość pobrań: 236 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Clean Slate