w
googluj

KeyLock 1.4.1


KeyLock to nieduży program pozwalający zablokować komputer, w przypadku kiedy usunięty zostanie z niego pendrive-klucz. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku, kiedy chcemy zabezpieczyć pecet przed dostępem niepowołanych osób lub ograniczyć ryzyko zniszczenia dokumentów i innych ważnych plików przez osoby chcące skorzystać z komputera w innych celach, niż do których został przeznaczony.

Program jest bardzo prosty w użyciu. Po uruchomieniu, konfiguracja nowego klucza USB przebiega w zaledwie kilku krokach. Konieczne będzie wybranie odpowiedniego urządzenia z listy oraz zaznaczenie dodatkowych opcji. Ciekawym dodatkiem jest tutaj możliwość skorzystania z modyfikowalnych ekranów logowania (chodzi o zmienną kolorystykę okien oraz stylów). Drugą nietypową możliwością jest opcja ustawienia odpowiednich czasów opóźnień dla funkcji oszczędzania energii (może ona dotyczyć przyciemniania ekranu lub wydłużania czasu reakcji komputera na polecenia użytkownika poprzez obniżenie wydajności procesora). Są to oczywiście dodatki mające zastosowanie w przypadku komputerów przenośnych, gdzie liczy się dla nas maksymalnie długi czas działania na jednym ładowaniu akumulatora.

Dla ułatwienia pracy, program może być automatycznie uruchamiany przy starcie systemu operacyjnego. Aby przestrzec użytkownika przed konsekwencjami użycia tego typu blokady, jaką oferuje aplikacja, przy każdym jej uruchomieniu pokazywana jest krótka instrukcja użycia, z poziomu której możliwe jest również odwołanie się do sekcji najczęściej zadawanych pytań (FAQ) na stronie producenta.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
KeyLockKeyLock 1.4.1
Wersja stabilna
0.82 MB | 2016-09-26

Ilość pobrań: 544 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
KeyLock
avatararrow
~dj... KLOCEK | 2015.10.19 07:42
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wycacane "maleństwo". Spisaliście sie 'MATI". Oczywiście: ku chwale ojczyzny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S. Ma sie rozumieć, wrzucam "5".
KeyLock 1.2.9