w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 510
Wszystkich postów: 944663
Wszystkich tematów: 141753

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

UltraSearch 4.3.0.974


UltraSearch to szybka wyszukiwarka plików i folderów dla dysków pracujących w systemie NTFS. Co ciekawe, swoją wysoką wydajność osiąga nie dzięki obsłudze indeksów plików, ale bezpośredniej pracy na głównej tablicy plików, której wyniki następnie łączone są z zapisami na dysku i szybko wyświetlane użytkownikowi. Sama wyszukiwarka jest również dość funkcjonalna: możemy bowiem nie tylko podać konkretne hasło poszukiwań, ale również wprowadzić dodatkowe filtry związane z wyjątkami.

Podczas wyszukiwania plików przydatna może okazać się opcja dowolnego zaznaczania partycji, których ma dotyczyć ta operacja. W tym przypadku (ponieważ szybkość przeszukiwania jest naprawdę wysoka), przełoży się to głównie na czytelniejsze przedstawienie wyników i ewentualne uniknięcie duplikatów, na przykład, jeśli którąś z partycji wykorzystujemy jako backup danych. Aby skorzystać z programu, po uruchomieniu należy w górnym okienku wpisać hasło, które chcemy, by zostało wyszukane w nazwach plików. Wykorzystanie dodatkowego kreatora („Exclude filter”), pozwoli nam stworzyć dodatkowe scenariusze dotyczące wyjątków, których nie chcemy uwzględnić w wynikach wyszukiwania.

W aplikacji znalazła się całkiem dobra instrukcja oraz kilka opcji ułatwiających wykorzystanie programu. Należy do nich możliwość automatyzacji uruchamiania (wraz ze startem systemu), jak również opcja dodania funkcji wyszukiwania do menu kontekstowego eksploratora plików w Windowsie (ta możliwość dostępna jest już na etapie instalacji programu).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (6 głosów)

Strefa Download programu
UltraSearchUltraSearch 4.3.0.974
Wersja stabilna
19.7 MB | 2024-07-18
przejdź
UltraSearch Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 541 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
UltraSearch