w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 504
Wszystkich postów: 962367
Wszystkich tematów: 166761

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni

TreeSize Professional 9.1.4.1881


TreeSize Professional to najbardziej zaawansowana edycja programu TreeSize, która dedykowana jest przede wszystkim najbardziej wymagającym użytkownikom oraz administratorom komputerów firmowych: edycja ta obsługuje system Windows Server, oferując jednocześnie natywne wsparcie dla edycji 64-bitowych (konieczne jest pobranie odpowiedniego instalatora). Aplikacja oferuje wiele narzędzi, które pozwalają na dokładną analizę dysków twardych komputera, pod kątem ich procentowego wykorzystania przez różnego typu pliki i programy.

Znajdziemy tutaj czytelne wykresy (których wygląd można ręcznie modyfikować), przedstawiające wiele różnych statystyk. Mogą być one wyświetlane także w trybie tabelarycznym, co może przydać się do łatwiejszego tworzenia raportów. Dzięki obsłudze 64-bitowych wersji systemowych, program nie będzie miał żadnego problemu z obsługą dłuższych ścieżek dostępu do skomplikowanych lokalizacji dla danych (taki problem często dotyczy aplikacji instalowanych z poziomu konsoli lub aktualizacji). W przypadku takiej architektury systemowej, zauważalny będzie również wzrost ogólnej wydajności aplikacji, która i tak stoi na dobrym poziomie, szczególnie, jeśli zestawimy ją z ofertą konkurencji.

Program z pewnością wart jest przetestowania, ponieważ oferuje bardzo przydatny zestaw modułów, których odpowiednie wykorzystanie może pomóc nam w zwolnieniu na dyskach komputera dodatkowego miejsca, niepotrzebnie zajmowanego na przykład przez przypadkowe duplikaty plików. W opisywanej edycji, aplikacja powinna sprostać również wymogom administratorów komputerów w niewielkich korporacjach.

Uwaga!
W naszej bazie znajdują się także:
TreeSize Free - najuboższa, ale darmowa wersja programu z rodziny TreeSize,
TreeSize Personal - zaawansowana edycja programu w testowej wersji trial, która kierowana jest do wymagających użytkowników domowych.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Program w wersji 64 bitowej.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (4 głosów)

Strefa Download programu
TreeSize ProfessionalTreeSize Professional 9.1.4.1881
Wersja stabilna
35.8 MB | 2024-05-02

Ilość pobrań: 516 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
TreeSize Professional