w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 167
Wszystkich postów: 905180
Wszystkich tematów: 127816

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7243 dni

Empty Folder Finder 1.3.3.0


Empty Folder Finder to niewielki program do automatycznego wyszukiwania i usuwania pustych (lub prawie pustych) folderów z dysków. Został stworzony przede wszystkim z myślą o czyszczeniu komputera z pozostałości po odinstalowanych programach, które nie zawsze całkowicie „zacierają” po sobie ślady, często zostawiając na dysku niepotrzebne już katalogi. Aplikacja umożliwia wykorzystanie kilku filtrów, dzięki czemu będziemy mogli znaleźć nie tylko całkowicie puste foldery, ale również takie, w których znajduje się maksymalna, zadana ilość plików o konkretnym rozmiarze i wybranych rozszerzeniach.

Aby skorzystać z programu, nie trzeba wiele zaangażowania. Przede wszystkim konieczne będzie podanie ścieżki początkowej poszukiwań pustych folderów. Zgodnie z założeniem, ponieważ program powinien ułatwiać czyszczenie komputera po dezinstalacjach, należałoby więc podać ścieżkę do katalogu Plików Programów, jednak równie dobrze sprawdzi się tutaj jakakolwiek inna lokalizacja. Dalej dostępne są dwa okienka ze szczególnymi kryteriami wyszukiwania. W pierwszym ustawimy ilość plików, jaka maksymalnie może znajdować się w potencjalnym folderze do usunięcia oraz ich wielkość w megabajtach, w drugim z kolei – wspomniane wcześniej rozszerzenia; aby brać pod uwagę wszystkie pliki, niezależnie od ich typów, pole to należy pozostawić puste. Proces przeszukiwania wybranego katalogu rozpoczyna się po naciśnięciu przycisku „Go!”.

Po zakończonej analizie, na ekranie wyświetlana jest lista wszystkich folderów, które spełniły wybrane przez nas kryteria. Prezentowana jest ich nazwa, ilość zawieranych dokumentów, rozmiar oraz szczegółowa ścieżka. Na tym etapie można je bezproblemowo usunąć z dysku, oczyszczając tym samym komputer ze zbędnych, pustych (lub niemal pustych, zgodnie z kryteriami) katalogów.

Wymagania!
Do instalacji programu konieczne jest połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (9 głosów)

Strefa Download programu
Empty Folder FinderEmpty Folder Finder 1.3.3.0
Wersja stabilna
0.21 MB | 2017-10-30
przejdź
Empty Folder Finder Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 2670 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 20

Komentarze (0)
Empty Folder Finder