w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 590
Wszystkich postów: 946563
Wszystkich tematów: 141374

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Crucial Storage Executive 10.01.012024.00


Crucial Storage Executive to program do obsługi dysków SSD firmy Crucial, który jednak może okazać się przydatny także dla właścicieli sprzętu innych marek. Jeśli dysponujemy dyskiem Crucial M500, M550, MX100, MX200, bądź BX100, będziemy mogli zaktualizować jego oprogramowanie oraz zresetować klucz szyfrowania, natomiast niezależnie od modelu posiadanego dysku (mogą to być dyski HDD lub SSD dowolnej marki) - dostępne jest sprawdzenie podstawowych parametrów, takich jak model, numer seryjny, procent wykorzystania powierzchni, stan oraz parametry S.M.A.R.T.

Korzystanie z aplikacji nieco różni się od sposobu obsługi programów konkurencyjnych. Producenci zdecydowali się tutaj na wykorzystanie przeglądarki internetowej, jako bazy. W efekcie program wymaga standardowej instalacji, ale uruchamia się w formie witryny internetowej (niezbędna jest więc dowolna przeglądarka). Po uruchomieniu (które trwa stosunkowo długo, kilka, do kilkunastu sekund), wyświetlone zostaje podsumowanie informacji o naszych dyskach. Jednoczesny podgląd wszystkich fizycznych napędów, ich modeli i numerów seryjnych, wraz z informacją o zapełnieniu powierzchni, pozwala łatwo porównać dyski. Na tej planszy pokazywane są także podstawowe informacje o pamięci komputera: ilość dostępnego RAM-u oraz pamięci wirtualnej.

Do pozostałych modułów - szczegółowych informacjach o dysku, danych S.M.A.R.T oraz sekcji aktualizacji oprogramowania - dostaniemy się korzystając z menu po lewej stronie ekranu. Po zakończonej pracy z aplikacją, wystarczy po prostu zamknąć przeglądarkę (lub pojedynczą kartę z programem).

Uwaga!
Program działa w przeglądarce internetowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (8 głosów)

Strefa Download programu
Crucial Storage ExecutiveCrucial Storage Executive 10.01.012024.00
Wersja stabilna
202 MB | 2024-07-02

Ilość pobrań: 2179 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Crucial Storage Executive